Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні добродії!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада надсилають свої привітання всім пасічникам нашого району з Днем пасічника та вітають жителів Первомайщини зі святом Спасу!
    Зовсім недаремно з’явився в календарі професійних свят України є День пасічника. Мед, як ласощі, даровані самою природою, наділений її силою та корисними властивостями, тому грає велику роль в оздоровленні організму людини. За духм’яний золотавий нектар скаже велике спасибі нашим пасічникам кожна людина, яка б хоч одного разу впевнилася у великих лікувальних здібностях цього продукту. Не кажучи вже за ласунчиків – дітлахів, що завжди із неодмінним задоволенням бавлять себе смачними солодощами, зібраними дбайливими руками спеціалістів своєї “медоносної справи”.
   Бажаємо всім пасічникам таких же солодких днів у житті, побільше “слухняних” бджіл та повних вуликів меду!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Всеукраїнська акція “Нові стандарти — нова школа”

   Другий рік поспіль з ініціативи Міністерства освіти і науки України проходить Всеукраїнська акція «Нові стандарти-нова школа», у межах якої педагоги обмінюються досвідом за результатами готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нових державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти. У минулому навчальному році наш район відвідали колеги з Полтавщини.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ніхто не забутий, ніщо не забуте


   Згідно завдань Президента України Віктора Януковича, щодо продовження шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам’яті про Велику Перемогу, 12 серпня була проведена «пряма телефонна лінія» голови райдержадміністрації Віктора Намчука, на яку звернувся ветеран с. Дмитрівка Бутенко Володимир Андрійович з питання заміни слухового апарату. Було надано роз’яснення, а профільній службі доручено розібратись з цим питанням. Доручення «прямої телефонної лінії» були виконані протягом трьох діб.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дієві органи – якісна робота


   Робота Первомайської районної державної адміністрації спрямована на виконання завдань, визначених Програмою економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

СВЯТО ВСІХ ПОКОЛІНЬ

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Первомайському районі відбувається реалізація завдань щодо продовження традицій шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам’яті про Велику Перемогу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Виконання доручень голів обласної та районної державної адміністрації в Первомайській райдержадміністрації на високому рівні


   На виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича та його програми «Україна для людей», в Первомайській райдержадміністрації згідно Положення про сектор контролю апарату райдержадміністрації  здійснюється контроль за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України,  інших органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних  адміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зміївський та Краснокутський райони прийняли Всеукраїнську естафету пам'яті «Слава визволителям України»


   На виконання завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу триває на Харківщині Всеукраїнська естафета пам'яті «Слава визволителям України».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 738 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті