Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Харківська область повністю укомплектована шкільними автобусами


   Шкільні автобуси в Харківській області придбано на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус». Про це повідомив під час вручення шкільних автобусів районам області голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін і Сергій Чернов передали районам Харківщини шкільні автобуси


   Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов вручили водіям шкільного автотранспорту сертифікати на 21 шкільний автобус і ключі від них. Автобуси були придбані на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині діє понад 97 персональних стипендій для студентської молоді


   На Харківщині активно заохочують творчу і наукову роботу студентської молоді. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. Ця робота ведеться на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі дитячі садки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківщини готові до нового навчального року


   Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року всі дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківської області готові до функціонування і сталого розвитку у новому навчальному році.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Цьогорічна вступна кампанія показала, що вищі навчальні заклади Харківщини користуються попитом


   На виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року у Харківській області була успішно проведена вступна кампанія. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Водне багатство В.Бишкина

   28 серпня 2013 року, на звернення фізичної особи-підприємця, що  орендує земельну ділянку водного фонду з водоймою, відбулось виїзне засідання комісії районної державної адміністрації з питань обстеження будівель, споруд, мереж з метою обстеження технічного стану греблі на водоймі біля с. В.Бишкин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Сучасні технології в кожне село


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, за підтримки голови Первомайської районної державної адміністрації Віктора Намчука, сільського голови Юлії Панкратової районного відділу культури, Ржавчицька сільська бібліотека взяла участь в конкурсі міжнародної програми "Бібіломіст" та стала переможницею 4 раунду конкурсу.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 737 з 805
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті