Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На Харківщині відбудеться хресна хода з приводу святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі


   У вересні цього року відбудеться хресна хода кругом Харкова. Про це повідомив секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт, розповідаючи в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» про заходи, які будуть проведені на Харківщині у рамках реалізації завдань Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Хрещення Київської Русі – подія, яка навіть сьогодні нагадує про наші корні


   Про це в ефірі програми Харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів секретар Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Харківській області відбудеться байдаркова хресна хода


   На території Ізюмської єпархії Української Православної Церкви з 29 липня по 13 серпня 2013 року вперше в області відбудеться байдаркова хресна хода. Як повідомила на прес-конференції начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська, вона відбудеться в рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Відродження духовності є пріоритетним завданням української влади


   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі» розповіла начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

З 26 по 28 липня на Харківщині відбудуться Дні православного кіно

   Про це сьогодні в ході брифінгу на тему: «Реалізація в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі» повідомила директор Департаменту масових комунікацій Харківської ОДА, заступник голови оргкомітету Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. За її словами, у масштабному вигляді в області Дні православного кіно проводяться вперше.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28 липня у всіх храмах і церквах Харківщини будуть проведені Божественні літургії та збори

   Говорячи про реалізацію в регіоні завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, начальник відділу у справах релігій ХОДА Ольга Чернявська зазначила, що на Харківщині заходи до цієї дати почали проводитися ще з 2009 року. За цей період проведено тематичні години і конкурси у всіх навчальних закладах області, виставки в краєзнавчих музеях, створені тематичні рубрики в бібліотеках та обласних засобах масової інформації.

Останнє оновлення на Середа, 24 липня 2013, 13:28
Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Довіра до влади в районі зростає


   На виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича згідно програми «Україна для людей» Первомайською райдержадміністрацією особлива увага приділяється розгляду звернень громадян. З метою безумовного виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» Указу Президента України № 109/2008 проводяться особисті та виїзні прийоми громадян району керівництвом райдержадміністрації. Особлива увага приділяється зверненням громадян найменш соціально захищених категорій, людям похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям, які розглядаються особисто головою райдержадміністрації першочергово.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 737 з 782
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті