Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Пересувна громадська приймальня начальника обласної міліції відвідала Первомайський райцентр

   З метою покращення взаємодії МВРВ ГУМВС України в Харківській області з населенням, установлення проблемних питань, які турбують громадськість визначення шляхів їх розв’язання, ужиття заходів впливу до працівників міліції, які допускають порушення законності в оперативно - службовій діяльності, з метою виконання доручення МВС України від 20.07.2013 №12655 та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Держпраці: Роботодавцям, які звільняють вагітних або зменшують їм зарплатню, загрожує позбавлення волі


  Два роки виправних робіт або арешт на півроку загрожують роботодавцям, які порушують трудові права вагітних жінок або молодих матерів. Про це повідомила заступник директора Департаменту контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість Державної інспекції України з питань праці Олена Коновалова.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ЗА ПОРУШЕННЯ - ШТРАФ ДО 23 ТИС.ГРН.

   Незаконне стягнення платні з шукачів роботи кадровими та рекрутинговими агентствами відтепер коштуватиме останнім 11,5 тис. грн. Про це сказав перший заступник Голови Державної інспекції України з питань праці Роман Зенов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область у числі лідерів із збору ранніх зернових і зернобобових культур


   Як повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Віталій Панов, 8 серпня в Харківській області завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Валовий збір зернових і зернобобових культур склав понад 2 млн. 616 тис. тонн при середній врожайності 37,4 ц/га і є другим показником в Україні . На цю дату в 2012 році було обмолочено 598 тис. га або 98% від плану, при середній врожайності 28,4 ц/га.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В області продовжується робота щодо забезпечення стабільної ціни на соціальні сорти хліба


   Про це на прес-конференції розповів директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Панов. Він підкреслив, що в регіоні триває робота, спрямована на реалізацію завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності держави. Так, в області вживаються заходи щодо забезпечення стабільної ціни на соціальні сорти хліба.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі сільгосппідприємства Харківщини виконують свої зобов'язання за форвардними контрактами


   На прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Панов розповів про те, що укладання форвардних контрактів з Аграрним фондом України та Державною продовольчо-зерновою корпорацією України триває.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Про забезпечення дієвої взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів на території Первомайського району Харківської області


   Указом Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні налагодити тісний взаємозв’язок з правоохоронними органами відповідної території з метою виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 737 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті