Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Співбесіда з керівниками сільськогосподарських підприємств Первомайського району щодо раціонального та ефективного використання земель


   22 серпня 2013 року в Первомайському районі відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи, затвердженої розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.12.2012 № 757. Засідання робочої групи очолив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дотримання аграріями Первомайського району сівозміни та впорядкування сільськогосподарських угідь


   Актуальність питання розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель користувачами, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею більше ніж 100 гектарів зумовлена, насамперед тим, що кожна земельна ділянка повинна використовуватися раціонально, ефективно та відповідно до норм чинного законодавства.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Наука відіграє велику роль у забезпеченні продовольчої безпеки України


   Як зазначив сьогодні в ході прес-туру в Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» ІР НААН» директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Віталій Панов, в рамках реалізації завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення продовольчої безпеки країни сільгосппідприємства Харківщини активно співпрацюють з наукою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Протягом 2013-2014 років в бюджетній сфері Харківщини заплановано впровадження 287 енергозберігаючих заходів


   20 серпня 2013 року під головуванням начальника управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Миколи Муригіна відбулася нарада з питання «Про хід впровадження енергозберігаючих технологій в бюджетній сфері Харківської області». У заході взяли участь представники профільних департаментів обласної державної адміністрації та фахівці у сфері енергозбереження.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Завдяки гарному врожаю в цьому році аграрії Харківщини можуть експортувати більше 1 млн. т продовольчої пшениці


   Про це сьогодні в ході прес-туру в Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» ІР НААН» повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Семінар - нарада «Раціональне та ефективне використання

земель в Первомайському районі»


   22 серпня 2013 року в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань раціонального та ефективного використання земель в Первомайському районі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Президент наголошує на важливості виробництва альтернативних видів палива

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 №494р адміністраціям необхідно здійснити заходи щодо зменшення споживання природного газу на 50% для опалення, шляхом заміщення альтернативними видами палива.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 735 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті