Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

В Обласному палаці дитячої та юнацької творчості проведено найбільший ремонт за останні роки


   Про це повідоміла під час прямої телефоної лінії в газеті «Слобідський край» директор Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Федосєєва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!

   Первомайська райдержадміністрація щиро вітає всіх педагогів, учнів, студентів та батьків з початком нового навчального року – Днем Знань!
   Найтепліші привітання приймають маленькі громадяни нашого суспільства, які вперше переступають поріг школи, поріг дорослого, такого цікавого та нового життя. Нехай цей перший дзвоник назавжди залишить у Вашому серці відбиток події дуже приємної та надзвичайно цікавої.
   Вітаємо і тих, хто впевнено крокує із року в рік по країні знань, дарує батькам та вчителям радість та гордість за успішне навчання.
   Висловлюємо свою подяку всім педагогам району та міста. В цей день осінні квіти та шкільний дзвоник також на Вашу честь!
   Ще раз із глибокою щирістю поздоровляємо усіх школярів та їх наставників зі святом, бажаємо здоров`я, щастя, успіхів в нелегкій, але корисній та цікавій справі – навчанні. Скільки б років не минуло, де б ви не опинилися, завжди пам`ятайте свої шкільні роки – найсвітліші миті дитинства.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                         В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Серпнева конференція

   Для визначення основних завдань на новий 2013/2014 навчальний рік, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, 30 серпня весь педагогічний загал Первомайського району зібрався на традиційну серпневу педагогічну конференцію «Шляхи забезпечення якісної реалізації нового змісту початкової та базової загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах Первомайського району».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі загальноосвітні заклади Харківщини готові до нового навчального року


   Як зазначив заступник голови ОДА Євген Савін, створення комфортних і безпечних умов, а також забезпечення можливості отримання хорошого рівня знань - основоположні критерії в підготовці до кожного навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Сільська освіта на рівні міста

   З метою безпечного та комфортного перевезення учнів та вчителів до місця навчання та роботи, на виконання соціальних ініціатив президента України в освітній галузі, та програми «Шкільний автобус», за кошти державного бюджету придбано автобус на 25 місць, який було вручено 27 серпня 2013 року на обласній педагогічній серпневій конференції головою Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкіним та директором Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Романом Шаповалом.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Цього року всі школи Харківської області будуть обладнані теплими туалетами


   Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Одна з найкращих шкіл України - Обласна спеціалізована школа- інтернат «Обдарованість» в останні дні серпня приймає своїх нових учнів


   Сьогодні в ході прес-туру журналісти відвідали КП «Обласна спеціалізована школа- інтернат II - III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 734 з 805
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті