Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Залучення ВНЗ дозволить вийти на новий рівень співпраці з міжнародними організаціями та донорами


   Сьогодні відбулася церемонія підписання Договору про співробітництво між Харківською облдержадміністрацією, обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зміни в системі управління через реформу органів місцевого самоврядування - це побажання людей, бо стара система неефективна. Михайло Добкін


   Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками підписання Договору про співробітництво між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області заявив голова ХОДА Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ухвалення декларації про державний суверенітет України було продиктоване волею народу


   «Ухвалення декларації про державний суверенітет України депутатами Верховної Ради УРСР у 1990 році було продиктовано, в першу чергу, волею народу. Цей акт увібрав в себе найголовніше - визначення всіх атрибутів держави. Не було міжнародного визнання, і за цим був ще один акт у 1991 році, ухвалений на основі результатів проведеного в країні референдуму. З того часу ми відзначаємо Незалежність нашої країни і будуємо її протягом останніх 22-х років такою, якою хочемо бачити. Це складно, але найголовніше, що країна, незважаючи на всі проблеми, динамічно розвивається. Упевнений, що потенціал людей, географічне положення, сьогоднішня державна політика обов'язково дадуть можливість реалізувати стратегічну ідею і побудувати країну, якою ми будемо завжди пишатися», - зазначив сьогодні в ході брифінгу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

 
PDF Друк e-mail

За  круглим столом


   16 липня 2013 року в Олексіївській сільській раді проведено «круглий стіл» за участю місцевих керівників закладів освіти з питання виконання завдань Президента України Віктора Януковича по створенню належних умов для розвитку сільських населених пунктів. І це є одним з важливих пріоритетів діяльності сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Реформування системи місцевого самоврядування дасть можливість надавати населенню максимальну кількість послуг за місцем проживання


   У населених пунктах Харківської області триває обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка була ініційована Президентом України Віктором Януковичем. Сьогодні таке обговорення відбулося в Новопокровській селищній раді Чугуївського району. Під час зустрічі голова Новопокровської селищної ради Володимир Подколзін розповів представникам громади і депутатському корпусу селища про причини, завдання, цілі та очікувані результати реформи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині триває обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування


   Сьогодні в Новопокровській селищній раді Чугуївського району Харківської області відбулося обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка була ініційована Президентом України Віктором Януковичем. У заході взяли участь мешканці селища, голова Новопокровської селищної ради Володимир Подколзін та представники депутатського корпусу селищної ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України


Дорогі співвітчизники!

   Сьогодні ми відзначаємо 23-ю річницю від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.

   Цей документ започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу.

   Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності.

   Базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми будуємо модернізовану демократичну правову країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові.

   Вітаю вас зі святом. Бажаю всім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди.

 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 734 з 773
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті