Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Будні сільскої ради

   З метою виконання завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави та з метою забезпечення якісного електропостачання споживачам, згідно графіку розчистки ліній електропередач від чагарників та порослі, Первомайським РЕМ на вулицях населених пунктів Роздольської сільської ради проводилися роботи з розчистки ліній електропередач.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Рука на пульсі подій


   «Останнім часом правопорушення серед молоді нашої сільської ради зменшилися, вважаю що це - завдяки поліпшенню профілактичної роботи дільничних», - розповіла в.о. Роздольського сільського голови Галина Олійник.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Квітне школа – живе село

   На фоні зменшення кількості учнів в сільських школах, Правдинський навчально-виховний комплекс збільшує чисельність своїх вихованців. В такий спосіб виконується в Правдинській сільській раді завдання Президента України щодо належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В підрозділах Держфінінспекції функціонують

"телефони довіри"


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича та згідно Закону України „Про звернення громадян”, громадянам України надано право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайщини!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з загальнодержавними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
   24 серпня – особлива дата для українського народу. Вона вінчає одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.
   22 роки потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам’ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних способів у подоланні загальних проблем.
   В цей святковий день хочеться побажати щастя і добробуту кожній родині, нехай Ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров’я та злагоди!

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Співбесіда з керівниками сільськогосподарських підприємств Первомайського району щодо раціонального та ефективного використання земель


   22 серпня 2013 року в Первомайському районі відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи, затвердженої розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.12.2012 № 757. Засідання робочої групи очолив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дотримання аграріями Первомайського району сівозміни та впорядкування сільськогосподарських угідь


   Актуальність питання розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель користувачами, які використовують земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею більше ніж 100 гектарів зумовлена, насамперед тим, що кожна земельна ділянка повинна використовуватися раціонально, ефективно та відповідно до норм чинного законодавства.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 734 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті