Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Відпочинок на природі повинен бути безпечним!


   На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича щодо забезпечення охорони життя та здоров'я громадян України, Первомайська райдержадміністрація попереджає:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Разом до відродження села
(досвід Верхньобишкинської сільської ради)


   На виконання програми «Україна для людей», нових соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України», Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Верхньобишкинська сільська рада Первомайського району Харківської області здійснює поставлені раніш завдання щодо перевтілення неперспективного села на мальовничий куточок в ланцюжку історичних пам`ятників туристичного маршруту.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розвиток соціальної інфраструктури на селі


   На виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича згідно програми “Україна для людей”, нових соціальних ініціатив, та з метою поліпшення життя «на селі» Берецькою сільською радою виконується важливі заходи щодо розвитку соціальної інфраструктури.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В результаті реформи місцевого самоврядування повинна з’явитись зовсім інша якість надання адміністративних послуг населенню


   Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, з ініціативою проведення реформи місцевого самоврядування виступив Президент України Віктор Янукович ще наприкінці 2011 року. За його словами, тоді Глава держави підкреслив, що реформа повинна бути проведена з метою розширення прав територіальних громад, децентралізації влади, в результаті чого має з’явитися зовсім нова якість надання адміністративних послуг населенню.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Жодну реформу неможливо реалізувати без підтримки людей. Сергій Чернов


   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він зазначив, що перед тим, як піти на крок реформування місцевого самоврядування треба якомога більше провести роботи з обговорення та узгодження основних позицій проведення реформ. Саме таке завдання поставив Президент України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ухвалення декларації про державний суверенітет України – історична подія, яка стала точкою відліку для становлення сучасної української державності


   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Зокрема, він зауважив, що значення ухвалення 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України важко переоцінити.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail


Поздоровлення з довголіттям


   На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення технології соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації здійснюється постійний соціальний супровід мешканців району, де особлива увага приділяється ветеранам-довгожителям.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 733 з 774
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті