Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У Харкові планують створити науковий центр ефективного землеробства


   Як повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал, в рамках проведення V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» та на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики планується підписати Меморандум про співпрацю між Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр’єва і інвестиційною компанією Sigma Bleyzer щодо створення наукового парку з робочою назвою «Центр ефективного землеробства».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

6 вересня у Харкові відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


   6 вересня 2013 року у Superior golf&spa resort (пр. Ак. Курчатова, 1-А) на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», організаторами якого є Харківська обласна державна адміністрація, Харківська міська рада, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України спільно з компанією PricewaterhouseCoopers. Генеральний партнер форуму – компанія «Shell». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Міжнародному економічному форумі у Харкові візьме участь автор практично всіх найважливіших реформ Польщі – Лєшек Бальцерович


   V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, дуже очікує бізнес, а його важливість для регіону важко переоцінити. Таку думку висловив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оновлення медичних закладів

   На виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича, щодо покращення медичного обслуговування населення, розпочата робота по виготовленню передпроектної документації з метою будівництва амбулаторії сімейної медицини.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нотаріату!

   У цьому році вперше, офіційно, відзначається Ваше професійне свято. Встановлення цього свята свідчить про зростання ролі нотаріуса у громадському житті нашої країни, значення нотаріальної діяльності у розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та законних інтересів. Громадський обов’язок нотаріусів – своєю професійною діяльністю допомогти державі міцно стати на ноги завдяки здійсненню радикальних реформ. Тож, шановні працівники нотаріату, прийміть щирі вітання та побажання плідної праці, здійснення Ваших творчих задумів. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь Первомайщини. Міцного Вам здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації              В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

В навчальний рік з якісною освітою

   З метою виконання програми «Україна для людей», нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, згідно листа облдержадміністрації від 04.07.2013 р. та з метою покращення умов навчання і виховання молоді, створення сприятливих умов розвитку дітей, досягнення ними більш високого рівня навченості, учні і вчителі Верхньоорільської школи розпочали новий навчальний рік у загальноосвітній школі села Грушине.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зручності до кожної школи


   01 вересня 2013 року в Шульській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття облаштованого внутрішнього туалету. На проведення ремонтних робіт було витрачено 81 тис.грн. із обласного та місцевого бюджетів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 732 з 805
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті