Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Цьогорічна вступна кампанія показала, що вищі навчальні заклади Харківщини користуються попитом


   На виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року у Харківській області була успішно проведена вступна кампанія. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Водне багатство В.Бишкина

   28 серпня 2013 року, на звернення фізичної особи-підприємця, що  орендує земельну ділянку водного фонду з водоймою, відбулось виїзне засідання комісії районної державної адміністрації з питань обстеження будівель, споруд, мереж з метою обстеження технічного стану греблі на водоймі біля с. В.Бишкин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Сучасні технології в кожне село


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, за підтримки голови Первомайської районної державної адміністрації Віктора Намчука, сільського голови Юлії Панкратової районного відділу культури, Ржавчицька сільська бібліотека взяла участь в конкурсі міжнародної програми "Бібіломіст" та стала переможницею 4 раунду конкурсу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Щастя у двократному розмірі

   Материнство святе і прекрасне, оспіване поетами, увінчане художниками. У всіх народів, у всі віки жінка-мати була берегинею, добрим ангелом домашнього вогнища. „Мама” –  одне-єдине слово, але скільки воно важить для кожного з нас. Скільки  в цьому слові ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ніжнішого ніж мама. Усі наші радості й печалі, мрії й прагнення – разом з нею, бо все розуміє лагідне материнське серце.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область повністю забезпечена шкільними автобусами


   Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. За його словами, церемонія вручення шкільних автобусів традиційно відбудеться напередодні 1 вересня.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Найближчим часом буде завершено обладнання всіх шкіл Харківської області теплими туалетами


   На початок року в 189 школах Харківщини бракувало теплих туалетів. У рамках виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року в 160 навчальних закладах переобладнані вбиральні, а ті, що залишилися, будуть закінчені протягом найближчих двох місяців. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У цьому році майже всі випускники професійно-технічних навчальних закладів були працевлаштовані


Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. За його словами, на території Харківської області знаходиться 53 професійно-технічні учбові заклади різної спеціалізації. Цього року випускники училищ були практично працевлаштовані на 100%.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 732 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті