Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін привітав переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»


   Про виконання завдань Президента щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року говорять високі досягнення освітян Харківщини. Сьогодні в ході обласної педагогічної конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та вручив їм пам'ятні знаки та цінні подарунки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Команда Харківської області третій рік поспіль утримує абсолютну першість серед всіх регіонів країни за результатами участі в конкурсі МАН України


   Про це сьогодні в ході обласної конференції на тему «Про підсумки розвитку освіти і науки Харківської області у 2012-2013 навчальному році та завдання на 2013-2014 рік» повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки активній реалізації в регіоні завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Основний критерій вибору школи – якість знань, які повинні отримувати діти


   Таку думку висловив сьогодні в ході церемонії вручення шкільних автобусів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область повністю укомплектована шкільними автобусами


   Шкільні автобуси в Харківській області придбано на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус». Про це повідомив під час вручення шкільних автобусів районам області голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін і Сергій Чернов передали районам Харківщини шкільні автобуси


   Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов вручили водіям шкільного автотранспорту сертифікати на 21 шкільний автобус і ключі від них. Автобуси були придбані на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині діє понад 97 персональних стипендій для студентської молоді


   На Харківщині активно заохочують творчу і наукову роботу студентської молоді. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. Ця робота ведеться на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі дитячі садки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківщини готові до нового навчального року


   Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року всі дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківської області готові до функціонування і сталого розвитку у новому навчальному році.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 731 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті