Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Представникам різних конфесій сьогодні найважливіше шукати те, що їх єднає


   Одним з основних напрямків заходів, присвячених святкуванню 1025-річчя Хрещення Київської Русі, що проводяться за дорученням Президента України Віктора Януковича, є встановлення діалогу, партнерських взаємовідносин між державою та представниками різних релігійних конфесій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області будь-яка людина може звернутися до господа через ту церкву, якій вона віддає перевагу. Михайло Добкін


   У 2013 році Україна відзначає 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Для виконання Указу Президента України, у Харківській області розроблено план підготовки і святкування цієї знаменної події.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Духовний розвиток на Первомайщині


   «На виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо відзначення 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі в Первомайському району проводиться активна робота щодо збільшення православних святинь.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Час потребує змін

(Розвиток освіти на селі – досвід Грушинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)


   Розвиток освітньої галузі району, яка є одною з найголовніших на селі, потребує постійного вдосконалення та уваги з боку влади району. Сьогодні дуже багато розмов щодо оптимізації та перепрофілювання, об'єднання та скорочення закладів освіти не тільки на рівні району, а і всієї України. Та основним в цьому напрямку роботи залишається створення оптимальних умов для існування та розвитку дитини, яка отримуватиме якісну освіту.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Контроль в Первомайській райдержадміністрації

на високому рівні

   Будь-яка результативна робота, яка втілюється в життя Первомайською райдержадміністрацією та сільськими радами району на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича бере свій початок з контролю. Це і є основним постулатом роботи сектору контролю апарату Первомайської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайщина святкує 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі

   З метою реалізації в Первомайському районі завдань і доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, Первомайська райдержадміністрація оголошує тиждень святкування 1025 –річчя від Дня Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Завдяки Указу Президента люди будуть знати свою історію і свою культуру

   У недільній школі при Храмі в ім'я святого князя Олександра Невського відбувся урок, присвячений 1025-річчю хрещення Русі. Протоієрей Петро Козачков, настоятель храму, впевнений, що історія та релігія дуже тісно пов'язані, і, говорячи про історію державотворення, необхідно розповідати і про історію релігії, історію церкви. І тому навчання в недільній школі – процес не стільки релігійний, скільки, в першу чергу, виховний. Діти, які відвідують недільні школи, стають добрішими, підвищується рівень культури, змінюється в кращу сторону поведінка, ставлення до батьків і друзів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 731 з 773
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті