Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Оздоровлення 5,5 тис. дітей Харківщини на узбережжі Чорного та Азовського морів – результат реалізації соціальних ініціатив Президента України


   717 дітей Харківщини 19 червня вирушили в Євпаторію для оздоровлення в санаторних закладах «Феміда», «Прометей» і «Таврія» за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності . Раніше, 15 червня, ще 240 дітей поїхали в Скадовськ для оздоровлення на узбережжі Азовського моря.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні сільськогосподарські товаровиробники!

   З метою встановлення проблемних питань, які впливають на якість надання державної фінансової підтримки суб’єктам господарювання у агропромисловому комплексі просимо Вас прийняти участь в запропонованому анонімному анкетуванні.
   Відповідь просимо надати до сектору інспектуванні в Первомайському районі у будь-який зручний для Вас спосіб: за адресою - 64105, Харківська область, м. Первомайський, 3 мікрорайон, буд.35, сектор інспектування в Первомайському районі або E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
   Дякую за співпрацю,

Завідувач сектору інспектування в
Первомайському районі
Лозівської міжрайонної ДФІ                             Т.І. Стещенко

 
PDF Друк e-mail

На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо сприяння забезпечення молоді першим робочим місцем


    На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо сприяння забезпечення молоді першим робочим місцем, згідно плану Головних подій тижня, в Первомайському районі 25 червня відбулась в Біляївському навчально-виховному комплексі зустріч заступника голови райдержадміністрації І.В. Бомко з випускниками, в ході якої відбулося обговорення конкурентоспроможних професій на ринку праці. Охоплено молоді – 52 чоловіки. До зустрічі також були залучені профконсультанти міськрайонного центру зайнятості.

 
PDF Друк e-mail

На виконання соціальних ініціатив Президента України  в галузі фізичної культури та спорту.


   На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя Первомайською райдержадміністрацією 21 червня 2013 року організовані змагання з туристичного багатоборства серед учнівської молоді району, в яких прийняло участь понад 120 осіб. Змагання проходили в с.Закутнівка за участю голови райдержадміністрації В.А.Намчука та заступника голови райдержадміністрації В.М.Засухи. В ході турніру були проведені конкурси на найкращу туристичну пісню, на приготування найкращої туристичної страви, конкурс саморобок  та конкурс подолання туристичної смуги перешкод.
   Переможці змагань були відзначені грамотами та подяками голови райдержадміністрації, були вручені цінні подарунки.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники і ветерани митної служби!


   Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем митної служби України.
   В усі часи митниця була невід'ємною частиною державного суверенітету України, передовим форпостом на її рубежах. Ваш обов‘язок – своєю чесною та сумлінною працею на дорученому напрямку діяльності, високими моральними якостями і професіоналізмом покращувати імідж Служби, здобути довіру суспільства до Українського митника.
   Віримо, що митники докладатимуть активних зусиль задля подальшого оновлення роботи Служби, вірно служитимуть інтересам України та її народу, з честю примножуватимуть кращі професійні традиції старшого покоління.
   Сердечно бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, добра, благополуччя і нових успіхів в ім’я нашої держави.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!


   Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання зі святом Святої Трійці!
   Свята Трійця – це символ благословення та благодаті Божої, без яких неможливе Духовне життя. Ця таємнича сила поновлює та перетворює весь внутрішній світ християн. Все найвеличніше та найцінніше, що тільки кожен може бажати – подає Дух Святий! Тому всі православні християни так урочисто та радісно зустрічають це Свято.
   У день Святої Трійці бажаємо всім Божого благословення! Щоб тепло, щастя, світло та любов нескінченно переповнювали Ваші серця.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                          А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають всіх державних службовців та ветеранів державної служби з професійним святом!
   Головною метою Вашої праці є служіння державі, інтересам народу. Саме від Вашого професіоналізму, авторитету залежить майбутнє становлення та розквіт нашої країни в соціальній, економічній сфері, на всесвітній політичній арені, Ви маєте бути гідними представниками державної влади, бути корисними для інтересів суспільства в цілому та для кожної людини окремо.
   Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, взаємоповаги, миру та злагоди, творчих успіхів у Вашій важливій справі!
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
«ПочатокПопередня711712713714715716717718719720НаступнаКінець»

Сторінка 714 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті