Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На Харківщині підписано 46 договорів за програмою «Доступне житло» та 188 громадян планують брати участь у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів


   У Харківській області ведеться активна робота з виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі. Як зазначив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, станом на 25 липня за програмою «Доступне житло» (30/70) підписано 46 договорів на будівництво 49 квартир. Всього громадянам було нараховано 4,3 млн. грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Автоматизований облік контрольних документів

   Кожен державний службовець витрачає багато часу для пошуку контрольного документа, або відповіді. Для полегшення цієї роботи завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації Вшивенко Оленою Леонідівною було проведено семінар-навчання з відповідальними працівниками сільських рад району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питання впровадження автоматизованої системи обліку контрольних документів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ»

   29 липня 2013 року в Первомайській районній державній адміністрації відбулось семінарське заняття з головами сільських рад району та тему: «Умови надання довгострокових кредитів за програмою індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У 2013 році в будівельну сферу Харківської області планується вкласти 54 млн. грн.


   У Харківській області виконуються завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі. У 2013 році Департаментом капітального будівництва ХОДА планується освоїти 54 млн. грн. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Василь Воробець.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині будуються нові об’єкти спортивної інфраструктури


   У Харківській області активно виконуються завдання Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі та підготовки об'єктів фізкультури і спорту. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Василь Воробець.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

1025-річчя Хрещення Русі відзначили православні віруючі Первомайщини

28 липня 2013 року

 

   Століттями православна віра закріплювала свої позиції в душах та серцях мешканців Первомайщини аж поки не стала єдиною. Адже всі п’ять храмів, які діють нині в Первомайському районі є православними.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайський район закінчив збирання
ранніх зернових та зернобобових культур

   Відповідно до Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», на виконанням завдань, поставлених Президентом України щодо продовольчої безпеки України повідомляємо, що Первомайський район закінчив збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня711712713714715716717718719720НаступнаКінець»

Сторінка 714 з 763
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті