Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

    Рішельєвські академічні читання

   У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Великий Слобожанський ярмарок

16 вересня 2011 року в місті Змієві Харківської області у десятий раз відбувся Великий Слобожанський ярмарок. У ярмарку брали участь представники всіх районів і міст Харківської області. Наш район не був виключенням.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Етнофестиваль «Печенізьке поле»

10 вересня на живописному березі Печенізького водосховища пройшов етнічний фестиваль «Печенізьке поле». Первомайський район прийняв у фестивалі активну участь та в усіх конкурсах, які оцінювали губернатор області М.М.Добкін та міністр культури України М.А. Кулиняк, завітавши до «Слобожанського подвір’я» Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

освобождение района

«Переможний вересень»

    68 років минуло з того пам’ятного 16 вересня 1943 року, коли первомайський народ захистив свою рідну землю від фашистських загарбників. До цього вересневого свята в 2011 році Первомайський район провів ряд заходів, в була виражена подяка воїнам-визволителям та донесені історичні події для їх нащадків.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято першого дзвоника первомайської дітвори

 У перший день осені вся країна відзначає свято, яке має кілька назв. Це і «1 вересня» і «Перший дзвоник» та «День знань». Але це не змінює його суті. У свята є свої особливості і традиції. Це новий портфель і нова шкільна форма, квіти, перша вчителька і перший дзвоник, і, звичайно, багато теплих слів і привітань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

      23 серпня 2011 року о 09.00 год. на площі білі адміністративної будівлі Первомайської райдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапору України та 20-ї річниці незалежності України.

     В заході прийняли участь керівництво Первомайської районної державної адміністрації, керівництво Первомайської районної ради, працівники підприємств, установ, організацій району, делегації від сільських рад району, представники освітніх та культурних закладів району, ЗМІ району, громадськість району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Районне свято «Обжинки»

        19 серпня 2011 року на базі відпочинку «Хімік» відбулося районне свято «Обжинки». На  святі були підведені підсумки районного змагання по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2011 року з урочистим нагородженням переможців змагання.

        Учасники заходу спостерігали за святковим концертом, брали участь у розважальній   програмі, куштували смачний коровай урожаю 2011 року та відвідали виставку виробів.

ТОВ КВФ «Рома», ТОВ «Терра», ТОВ хлібопекарський комплекс «Кулиничівський»,ПП «Гончаров» (кукурудзяні палички с. Одрадове), а також виставку продукції бджолярства.

Закінчення свята ознаменував урочистий салют. 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня711712713714715НаступнаКінець»

Сторінка 714 з 715
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті