Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

22.08.2017 1611Ігор Райнін провів зустріч із Міністром з питань охорони навколишнього середовища Держави Ізраїль

  Зєев Елькін передав вітання з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, окремо наголосивши на підтримці керівництвом Ізраїлю її територіальної цілісності та суверенітету.

  Міністр з питань охорони навколишнього середовища, Міністр у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєев Елькін, як співголова ізраїльської частини Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, поінформував Главу Адміністрації Президента України Ігоря Райніна про хід та очікувані результати її 10-го засідання, яке відбувається цими днями в Києві.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.08.2017 1605Уряд вдосконалив процес надання житлових субсидій населенню

   Зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств, з чотирьох до двох останніх кварталів.

   Про це йдеться у Постанові Кабінету міністрів №609.

  Відтепер також є можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу в разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

  22.08.2017 1434Особистий прийом громадян 

   У понеділок 21 серпня, згідно затвердженого графіку, відбувся особистий прийом голови райдержадміністрації Володимира Павленко. На прийом звернулися жителі села В. Бишкин щодо проїзду через дамбу, а також щодо внесення вулиці Завертаївська до генерального плану села В. Бишкин Первомайського району Харківської області, з метою реконструкції дороги.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

  17.05.2017 1517 Утворено Головний сервісний центр МВС

  Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС – регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2017 1504Відбулася колегія райдержадміністрації

   21 серпня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася колегія райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, за участю: керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільських голів району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19.08.2017 1121Шановні добродії!

   Первомайська райдержадміністрація надсилає свої привітання всім пасічникам нашого району з Днем пасічника та вітає жителів Первомайщини зі святом Спасу!
   Зовсім недаремно з’явився в календарі професійних свят України День пасічника. Мед, як ласощі, даровані самою природою, наділений її силою та корисними властивостями, грає велику роль в оздоровленні організму людини. За духмяний золотавий нектар скаже велике спасибі нашим пасічникам кожна людина, яка б хоч одного разу впевнилася у великих лікувальних здібностях цього продукту. Не кажучи вже за ласунчиків – дітлахів, що завжди із неодмінним задоволенням бавлять себе смачними солодощами, зібраними дбайливими руками спеціалістів своєї «медоносної справи».
   Бажаю всім пасічникам таких же солодких днів у житті, побільше «слухняних» бджіл та повних вуликів меду!

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19.08.2017 1053На порозі 1 вересня

   18 серпня 2017 року під головуванням заступника голови-керівника апарату Харківської облдержадміністрації Анатолія Бабічева в режимі відеоконференцзв’язку відбулася селекторна нарада з питання щодо підготовки навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року.
   В Первомайському районі стовідсотково підготовлено 12 загальноосвітніх навчальних закладів, 14 дошкільних закладів у складі навчально-виховних комплексів та 2 позашкільних навчальних заклади.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті