Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!

            Первомайська райдержадміністрація сердечно вітає з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, працівників служб у справах дітей!

            Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                                     В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Круглий стіл працівників дошкільних навчальних закладів району

25 вересня 2013 року на базі Біляївського навчально-виховного комплексу відбулось засідання круглого столу працівників дошкільних навчальних закладів на тему «Перші результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дошкільна освіта для кожної дитини

 23 вересня 2013 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних закладів району на тему «Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Інформація

про роботу державних інспекторів праці Територіальної державної

інспекції з питань праці у Харківській області

впродовж восьми місяців 2013 року

Державні інспектори праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області здійснюють постійний контроль за дотриманням трудового законодавства, у тому числі щодо своєчасної виплати заробітної плати на суб’єктах господарювання всіх форм власності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Легалізація заробітної плати найманих працівників 

Незважаючи на різноманітність типів незадекларованої праці, всіх їх об’єднує одна спільна мета – ухилення від сплати податків та соціальних внесків.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всеукраїнський День дошкілля у Первомайському районі

В дошкільних навчальних закладах району, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, проходять заходи, присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля. Протягом тижня  в ДНЗ району були проведені конкурси малюнків «Моя дитяча мрія», виставки портфоліо вихованців, українські народні ігри, виставки творчих робіт дітей та ще багато цікавих заходів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Спогади про війну на сторінках архівних документів

До 70-ї річниці визволення Первомайського району від німецько-фашистських загарбників в архівному відділі райдержадміністрації підготовлена виставка копій документів 1943-1945 років «Стежками Великої Вітчизняної війни». В документах  висвітлені питання роботи колгоспів в період війни, збитків, заподіяних німецько-фашистськими загарбниками, хронологічна довідка про час окупації та визволення Радянською Армією населених пунктів Олексіївського району, складена 29 грудня 1943 року, звіт про роботу Олексіївського архіву за 1943 рік.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня651652653654655656657658659660НаступнаКінець»

Сторінка 652 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті