Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Заощаджені на субсидіях кошти громадянам почнуть виплачувати з 1 вересня

Про новий порядок та зміни в оформленні субсидій у наступному опалювальному сезоні розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

29.06.2017 1700Привітали з 90-річчям

   24 червня 2017 року відзначила свій 90-річний ювілей Гниря Ольга Тихонівна учасник Другої світової війни, мешканка с. Єфремівка.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

МОН організувало роботу «гарячих ліній» щодо вступної кампанії - 2017

Лінії працюватимуть з 29 червня до 28 серпня.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Депутатська недоторканність – це анахронізм, якого треба позбутися. Президент

Це Петро Порошенко заявив під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Конституції України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайського району та міста!

Первомайська районна державна адміністрація вітає вас з Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності.
Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.
Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього!

Голова райдержадміністрації        В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Безпека суспільства - це найголовніша мета впровадження пробації в Україні

Система покарань, не пов’язана із позбавленням волі, існувала в нашій країні й раніше. Є покарання пов’язані із забороною займати певні посади і займатися певною діяльністю, є покарання у виді громадських робіт, які полягають у відпрацюванні безоплатних робіт, на об’єктах, які визначені органами місцевого самоврядування. Ці покарання були і до того, як була впроваджена пробація в Україні. Але в усьому світі був інший підхід до альтернативних покарань. Альтернативне покарання - це лише частина системи пробації. Людина не потрапляла в місця позбавлення волі, її дійсно залишали у соціумі та виносили їй вирок.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До уваги підприємців!

   З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 482
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті