Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

  Робочий візит заступника голови
Харківської обласної державної адміністрації
Савіна Євгена Євгеновича до Первомайського району.


  09.02 .2012 року з робочим візитом до Первомайського району прибув заступник голови Харківської облдержадміністрації Савін Євген Євгенович.
  Під час свого перебування ним було відвідано СТОВ «Більшовик» де відбулося ознайомлення з основною діяльністю підприємства, сівозміною, планами на подальший розвиток, участь в розвитку соціальної сфери села Більшовик.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 

 

 Район дбає про людей

Нагодують, обігріють, нададуть медичну допомогу та просто пригостять гарячим чаєм. В люті морози у Первомайському районі функціонують пункти обігріву та надання необхідної допомоги людям, що потерпають від негоди.
Такі пункти розташовані у м. Первомайський:
- біля ПК «Хімік». Там знаходиться палатка, в якій люди можуть не просто зігрітися та отримати медичну допомогу, а й поласувати польовою кухнею та гарячим чаєм;
- біля районної центральної аптеки №194 та на привокзальній площі залізничного вокзалу розташовані чергові спецавтомобілі з обігрівом.
Також, в районі організована пересувна кухня.

 Питання з забезпечення всім необхідним людей, що потерпають від негоди, стоїть на контролі голови райдержадміністрації  Намчука Віктора Антоновича.

 Слід відмітити, що проведена робота відзначена облдержадміністрацією та обласними ЗМІ. Останні, 31 січня відвідали Первомайський район та особисто переконались у якісному виконанні розпорядження голови облдержадміністрації

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

  Подвійне свято

   Справжнім подарунком малюкам та їхнім батькам до Великого православного свята Хрещення Господнього-Богоявоення 19 січня 2012 року стало обіцяне відкриття додаткової групи в Олексіївському дитячому садку. У заході взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко Є.П., депутат Харківської обласної ради Добкін Д.М., голова Первомайської райдержадміністрації Намчук В.А., голова Первомайської районної ради Біда А.М., заступник голови райдержадміністрації Кирко Л.Г., начальник відділу освіти Головня С.М., голова Олексіївської сільської ради Митрофанов Г.В., а також педагогічний колектив дитячого саду, майбутні вихованці та їх батьки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

   18 січня 2012 року відбулася прес конференція голови райдержадміністрації Намчука Віктора Антоновича за підсумками першого року роботи на посаді.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Дорогі друзі!

Наступає Новий рік за старим стилем. Хочеться від щирого серця побажати Вам натхнення у праці, наполегливості та творчості, взаємності в коханні, відвертості й надійності в дружбі. Нехай у Ваших оселях панують злагода і добробут! Нехай відродження і розквіт рідної Первомайщини стануть справою нашої честі й гордості, запорукою щасливого життя наших дітей, онуків, усіх тих, кого ми любимо, кому жити на нашій землі.

Зі Старим Новим роком, шановні Первомайці!

З повагою,

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради

В.Намчук                                        А.Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 31.12.2014 00011

Шановні жителі району та міста!


Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Розпочинається новий 2012 рік, новий день, новий виток у нашому житті. Всі ми віддаємо свої сподівання та віру на краще майбутнє. За плечима залишилися проблеми минулого, щасливі миті, турботи, радощі – все те, що оточує нас у повсякденному житті. Переступаючи поріг у Новий Рік, взявши з собою надбання минулого, твердо ставайте на шлях нових тудових звершень в ім’я розквіту нашого району, міста, країни. Візьміть з собою впевненість у завтрашньому дні, гарний настрій, лагідну посмішку, тепло сердець і долонь, силу і мужність, надію і кохання, вірність і дружбу.

А попереду яскраві зимові свята з мерехтливим сяйвом Новорічної ялинки, з подарунками і піснями, з веселими хороводами, з Різдвяними колядками і щедрівками. Нехай ці радісні свята нададуть всім нам енергії на цілий рік, наділять оптимізмом і впевненістю у своїх силах. Нехай цей Новий рік щедро обдарує всіх міцним здоров’ям, щастям та родинним затишком, принесе любов і злагоду, здійснення всіх мрій і задумів. А Різдвяні свята принесуть оновлене життя, земні радощі, любов і благополуччя. Хай достаток і злагода не обминає Ваші оселі, а любов рідних і близьких супроводжує все Ваше життя.

З Новим Роком Вас, дорогі друзі, з новим щастям!


З повагою,

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради

В.Намчук                                        А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії України. Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу і відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Щиро зичимо Вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої країни, міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                    Голова районної ради

В.Намчук                                                       А. Біда

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня581582583584585586587588589590НаступнаКінець»

Сторінка 587 з 592
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті