Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

  У 8 спеціальних інтернатах Харківщини відкриті дошкільні підрозділи

 

   Про це сьогодні в ході візиту до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради, в якому навчаються діти зі складними вадами мовлення, повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення кожної дитини дошкільною освітою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині ведеться активна робота з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів в НВК

 

   У Харківській області вже є певні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Проте робота у цьому напряму ще продовжується. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

   Протягом останніх трьох років у Харківській області створено більше 8,6 тис. місць для дошкільнят

 

   Як зазначила сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська, Харківщина вже досягла певних результатів у забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято в нашому садочку.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Олексіївському дошкільному навчальному закладі  для батьків та вихователів садочка було проведено свято до Дня дошкілля.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Збереження молодняку великої рогатої худоби

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року № 246 щодо виплати бюджетної дотації в тваринництві по Первомайському районі станом на 01.10.2013 року нараховано дотацій господарствам населення за вирощений та збережений молодняк великої рогатої худоби в сумі 402 тис. грн. також по цій постанові за придбані індивідуальні доїльні установки нараховано фізичним особам 32800 грн. В районі проводиться активна робота сільськими радами з населенням  району по проведенню відповідної державної програми та здійсненню виплати дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

День громадян похилого віку

      27 вересня 2013 року в Краснопавлівському СБК відбулося районне свято, присвячене вшануванню дню людей похилого віку. З привітанням до присутніх звернулися голова Первомайської районної державної адміністрації Віктор Намчук та голова Первомайської районної ради Андрій Біда.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail


Шановні друзі!

          Первомайська райдержадміністрація від усього серця вітає ветеранів міста та району з нагоди Дня ветерана!
     Україна відзначає День ветерана – людей, які зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу. Саме Вам випала доля боронити рідну землю від фашистських загарбників, відбудовувати зруйновані міста і села у повоєнні роки, пройти крізь лихоліття голодомору та репресій. Висловлюємо Вам сердечну подяку за мужність, невтомну працю, за Ваш дорогоцінний досвід, який Ви сьогодні передаєте молодшим поколінням. Переконані, що Ви й надалі займатимете активну громадську позицію, братимете участь у суспільному житті України.
         Від усього серця хочеться побажати нашим ветеранам здоров’я, бадьорості духу, добробуту та щастя!

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації           В.Намчук

 
«ПочатокПопередня581582583584585586587588589590НаступнаКінець»

Сторінка 587 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті