Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

19.08.2014 00083Шановні добродії!

Первомайська райдержадміністрація надсилає свої привітання всім пасічникам нашого району з Днем пасічника та вітає жителів Первомайщини зі святом Спасу!

Зовсім недаремно зявився в календарі професійних свят України День пасічника. Мед, як ласощі, даровані самою природою, наділений її силою та корисними властивостями, тому грає велику роль в оздоровленні організму людини. За духмяний золотавий нектар скаже велике спасибі нашим пасічникам кожна людина, яка б хоч одного разу впевнилася у великих лікувальних здібностях цього продукту. Не кажучи вже за ласунчиків – дітлахів, що завжди із неодмінним задоволенням бавлять себе смачними солодощами, зібраними дбайливими руками спеціалістів своєї “медоносної справи”.

Бажаю всім пасічникам таких же солодких днів у житті, побільше “слухняних” бджіл та повних вуликів меду!

 

З повагою,

Заступник голови райдержадміністрації                                     І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.08.2014 00078Перевірка якості надання соціальних послуг в терцентрі Первомайської РДА

Не лише з службовими обов’язками, але в більшості своїй по доброті душі та чуйності серця піклуються працівники територіального центру про літніх людей, ветеранів та інвалідів Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

im arheolШановні археологи!

   Первомайська райдержадміністрація вітає археологів з професійним святом – Днем археолога.
   Більшість історичних подій, подробиць життя наших пращурів визначаються саме завдяки археологічним розкопкам, роботі археологів. Територія Первомайського району зберігає чимало таємниць. Шана і повага самовідданій праці археологів, щира подяка за внесок у розвиток історичної науки.
   Бажаю Вам щастя, здоров’я та успіхів в археологічних дослідженнях нашого району.
З повагою,
Заступник голови райдержадміністрації                І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.08.2014 00080Відправлено гуманітарний вантаж

В Первомайському районі активно проводяться заходи, метою яких є підтримка військовослужбовців, які борються за мир на сході України і беруть участь в антитерористичній операції.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

13.08.2014 gazВ ПАТ «Харківгаз» запрацював антикризовий штаб оперативного реагування

Головний координаційний штаб розташовано в головному підприємстві ПАТ «Харківгаз», за адресою м. Харків, вул. Безлюдівська, 1. Штаби оперативного реагування створені у 6 відокремлених структурних підрозділах.
Основним завданням штабів є безперебійне забезпечення споживачів Харківської області природним газом, захист прав споживачів, консультації по підключенню газового обладнання при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.07.2014 00057Обговорення законопроекту про внесення змін до Конституції України


11 серпня 2014 року під головуванням заступника голови Первомайської райдержадміністрації Ірини Бомко відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими головами району, на порядок денний якої винесене питання щодо обговорення законопроекту про внесення змін до Конституції України, внесеного Президентом України Петром Порошенко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

12.08.2014 00076Проведено ремонт колодязів

Багато людей, навіть не дивлячись на те, що колодязь є їх єдиним джерелом питної води, своєчасно не докладають зусиль для його утримання в належному вигляді. І, як правило, задаються питанням, як утримувати колодязь тільки тоді, коли в їх відрі починає з'являтися (а то і взагалі не тече) брудна вода що погано пахне.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня581582583584585586587588589590НаступнаКінець»

Сторінка 587 з 755
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті