Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Харківська область у числі лідерів із збору ранніх зернових і зернобобових культур


   Як повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Віталій Панов, 8 серпня в Харківській області завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Валовий збір зернових і зернобобових культур склав понад 2 млн. 616 тис. тонн при середній врожайності 37,4 ц/га і є другим показником в Україні . На цю дату в 2012 році було обмолочено 598 тис. га або 98% від плану, при середній врожайності 28,4 ц/га.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В області продовжується робота щодо забезпечення стабільної ціни на соціальні сорти хліба


   Про це на прес-конференції розповів директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Панов. Він підкреслив, що в регіоні триває робота, спрямована на реалізацію завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності держави. Так, в області вживаються заходи щодо забезпечення стабільної ціни на соціальні сорти хліба.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі сільгосппідприємства Харківщини виконують свої зобов'язання за форвардними контрактами


   На прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Панов розповів про те, що укладання форвардних контрактів з Аграрним фондом України та Державною продовольчо-зерновою корпорацією України триває.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Про забезпечення дієвої взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів на території Первомайського району Харківської області


   Указом Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні налагодити тісний взаємозв’язок з правоохоронними органами відповідної території з метою виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні добродії!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада надсилають свої привітання всім пасічникам нашого району з Днем пасічника та вітають жителів Первомайщини зі святом Спасу!
    Зовсім недаремно з’явився в календарі професійних свят України є День пасічника. Мед, як ласощі, даровані самою природою, наділений її силою та корисними властивостями, тому грає велику роль в оздоровленні організму людини. За духм’яний золотавий нектар скаже велике спасибі нашим пасічникам кожна людина, яка б хоч одного разу впевнилася у великих лікувальних здібностях цього продукту. Не кажучи вже за ласунчиків – дітлахів, що завжди із неодмінним задоволенням бавлять себе смачними солодощами, зібраними дбайливими руками спеціалістів своєї “медоносної справи”.
   Бажаємо всім пасічникам таких же солодких днів у житті, побільше “слухняних” бджіл та повних вуликів меду!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Всеукраїнська акція “Нові стандарти — нова школа”

   Другий рік поспіль з ініціативи Міністерства освіти і науки України проходить Всеукраїнська акція «Нові стандарти-нова школа», у межах якої педагоги обмінюються досвідом за результатами готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нових державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти. У минулому навчальному році наш район відвідали колеги з Полтавщини.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ніхто не забутий, ніщо не забуте


   Згідно завдань Президента України Віктора Януковича, щодо продовження шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам’яті про Велику Перемогу, 12 серпня була проведена «пряма телефонна лінія» голови райдержадміністрації Віктора Намчука, на яку звернувся ветеран с. Дмитрівка Бутенко Володимир Андрійович з питання заміни слухового апарату. Було надано роз’яснення, а профільній службі доручено розібратись з цим питанням. Доручення «прямої телефонної лінії» були виконані протягом трьох діб.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 580 з 642
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 62 гостей на сайті