Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Нарада з питань соціальної допомоги сім’ям району

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича 18 жовтня 2013 року в районному центі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена робоча нарада з питань соціального супроводу сімей/осіб, мешканців Первомайського району, що опинились в складних життєвих обставинах і потребують допомоги соціальних служб.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зустрічі з громадою - завжди пріорітетні

   17 жовтня 2013 року голова райдержадміністрації Віктор Намчук разом із заступником голови облдержадміністрації Савіним Є.Є. приймав участь в урочистому відкритті спортивного майданчика де вручив молодим спортсменам волейбольні м’ячі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Євген Савін відвідав Первомайський район

   17 жовтня поточного року заступник голови облдержадміністрації Євген Савін відвідав Первомайський район, де провів особистий виїзний прийом громадян.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Держава працює над тим, щоб питання соціальної проблематики максимально вирішувались


   Про це у програмі «Час влади»на ХОД ТРК розповів заступник голови ХОДА Ігор Шурма. Він зазначив, що проблеми соціального характеру і змісту є у всіх державах, і Україна, на жаль, не стала винятком. Але з 2010 року жителі країни стали свідками генерації цілих блоків соціальних ініціатив, започаткованих Президентом Віктором Януковичем. І сьогодні перші особи держави і всі державні інституції працюють над тим, щоб соціальна проблематика максимально вирішувалась для людей. Держава не тільки вирішує існуючи проблеми, вона попереджає настання таких проблем.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Здоров'я кожного – здоров'я країни

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, з метою покращення надання медичної допомоги мешканцям району та надання планово-консультативної допомоги функціонує виїзна поліклініка Первомайської центральної районної лікарні з пересувним флюорографом, яка двічі на рік здійснює виїзди до амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Завдяки проведеній роботі майже 400 дітей, позбавлених батьківського піклування, повернулися назад у сім’ї і не потребують соціального супроводу


   Про це сьогодні під час наради з питань вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

За останній рік завдяки фахівцям із соціальної роботи на Харківщині виявлено в 6 разів більше сімей, які потребують допомоги


  Про це сьогодні в ході прес-туру представників ЗМІ до дитячого містечка «Отрадне» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 580 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті