Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У Харківській області реалізуються експериментальні варіанти нових енергозберігаючих проектів


   Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації Микола Муригін, в регіоні ведеться активна робота з реалізації завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення енергетичної незалежності країни. Для цього в області поки що в експериментальних варіантах реалізуються нові енергозберігаючі проекти.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Промислові підприємства Харківщини активно застосовують енергозберігаючі технології


   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомив начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації Микола Муригін. За його словами, в регіоні ведеться активна робота з реалізації завдань та доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності країни. Тому все більше підприємств застосовують енергозберігаючі технології.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Соціальний розвиток села

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» Миронівською сільською радою була проведена певна робота.
«В 2012 році за бюджетні кошти сільської ради був зроблений косметичний ремонт в сільській бібліотеці. В Миронівській ЗОШ І-ІІІ ступенів за кошти землекористувачів АСФГ «Урожай» підведений Інтернет. Народним депутатом Дмитро Добкіним зроблений подарунок для школи у вигляді дитячого ігрового майданчика.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дороги комунальної власності - територія особливої уваги

   Продовжується робота з проведення ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Пересувна громадська приймальня начальника обласної міліції відвідала Первомайський райцентр

   З метою покращення взаємодії МВРВ ГУМВС України в Харківській області з населенням, установлення проблемних питань, які турбують громадськість визначення шляхів їх розв’язання, ужиття заходів впливу до працівників міліції, які допускають порушення законності в оперативно - службовій діяльності, з метою виконання доручення МВС України від 20.07.2013 №12655 та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Держпраці: Роботодавцям, які звільняють вагітних або зменшують їм зарплатню, загрожує позбавлення волі


  Два роки виправних робіт або арешт на півроку загрожують роботодавцям, які порушують трудові права вагітних жінок або молодих матерів. Про це повідомила заступник директора Департаменту контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість Державної інспекції України з питань праці Олена Коновалова.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ЗА ПОРУШЕННЯ - ШТРАФ ДО 23 ТИС.ГРН.

   Незаконне стягнення платні з шукачів роботи кадровими та рекрутинговими агентствами відтепер коштуватиме останнім 11,5 тис. грн. Про це сказав перший заступник Голови Державної інспекції України з питань праці Роман Зенов.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 579 з 642
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті