Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Культура в державі

    24 жовтня 2013 року в Біляївській та Шульській сільських бібліотеках пройшли конкурси дитячих малюнків під назвою: «Культура села: Здобутки та відродження» та «Моє село в майбутньому», з метою реалізації завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Театр імені Т.Г. Шевченка співпрацює з районами Харківської області


    Про це в програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського державного академічного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Маргарита Сакаян. За її словами, з метою реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг театр здійснює співробітництво з районами Харківської області, серед яких Чугуївський, Дергачівський, Шевченківський та Краснокутський, а також місто Люботин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Євген Савін


   «Форум «Слобожанщина – європейська культурна столиця» – певний діалог з громадськістю, в результаті якого можна отримати меседжі, з якими ми будемо виходити до кожного мешканця області. Ми маємо зберегти всі культурні здобутки, всі традиції, які культивуються в кожному районі області. Їхня реалізація в загальній концепції розвитку культури – наше завдання №1, адже в регіоні триває реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо відродження культури», – заявив під час Форуму «Слобожанщина – європейська культурна столиця» заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Питна вода у кожен дім

 

Забезпечення населення якісною питною водою є одним з найважливіших напрямків роботи влади. Тому, на виконання соціальних ініціатив Президента України на території району постійно проводяться роботи з ремонту сільських водогонів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Підготовка об’єктів до осінньо-зимового періоду

Жовтень місяць, як лакмусова бумажка, дозволяє побачити, на скільки спрацювали служби, а особливо сільська рада в питанні підготовці до зими.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Поточні та капітальні ремонти в закладах культури району -

запорука відродження інфраструктури села

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо відродження культурної інфраструктури села 21 жовтня у відділі культури і туризму Первомайської райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питання «Поточні та капітальні ремонти в закладах культури району з метою відродження інфраструктури села».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Відбувся семінар для директорів районних будинків культури Харківської області


   Сьогодні в будинку культури Дергачівського району відбувся семінар директорів районних будинків культури Харківської області. У заході також взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Дмитро Кузнєцов, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 578 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті