Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Протягом 2013-2014 років в бюджетній сфері Харківщини заплановано впровадження 287 енергозберігаючих заходів


   20 серпня 2013 року під головуванням начальника управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Миколи Муригіна відбулася нарада з питання «Про хід впровадження енергозберігаючих технологій в бюджетній сфері Харківської області». У заході взяли участь представники профільних департаментів обласної державної адміністрації та фахівці у сфері енергозбереження.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Завдяки гарному врожаю в цьому році аграрії Харківщини можуть експортувати більше 1 млн. т продовольчої пшениці


   Про це сьогодні в ході прес-туру в Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» ІР НААН» повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Семінар - нарада «Раціональне та ефективне використання

земель в Первомайському районі»


   22 серпня 2013 року в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань раціонального та ефективного використання земель в Первомайському районі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Президент наголошує на важливості виробництва альтернативних видів палива

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 №494р адміністраціям необхідно здійснити заходи щодо зменшення споживання природного газу на 50% для опалення, шляхом заміщення альтернативними видами палива.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайський район забезпечений соціальним хлібом


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо захисту вразливих верств населення розпорядженням голови райдержадміністрації створено робочу групу з обстеження торгівельної мережі Первомайського району, якою щомісячно проводяться виїзди. В ході перевірок виявлено, що підприємцями проводяться ремонти магазинів, збільшується асортимент товарів, кожен продуктовий магазин реалізує хліб «соціальних» сортів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Що головне в роботі сільського голови

   «Знаєте, що головне в роботі сільського голови? – Знати настрій мешканців села, їхні прагнення і не забути обіцянки, які давалися при обранні головою», - говорить Михайлівський сільський голова Анатолій Синько. На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в с.Михайлівка відремонтовано амбулаторію сімейної медицини на суму 50 тис.грн., а згідно міні-проекту залучено 50 тис.грн.  для ремонту Михайлівського навчально-виховного комплексу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У 2013 році в області планується перевести на альтернативні види палива понад 30 котелень


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА Микола Муригін. Програма охоплює весь спектр економіки, промисловий сектор, житлово-комунальне і сільське господарство, а також соціальну сферу. Заходи, передбачені програмою, спрямовані на реалізацію завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 578 з 642
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 63 гостей на сайті