Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Фінансування пенсій

   На виконання соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича «Україна для людей», управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі інформує, що протягом 9 місяців 2013 року було забезпечено фінансування та виплату пенсій та допомог на суму 60 205,0 тис. грн. Пенсії профінансовано вчасно згідно календарних графіків виплати. З початку року середній розмір пенсії збільшився на 78,28 грн. та складає 1272,54 грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Держземагентство запустило у вільний доступ для користувачів мережі Інтернет публічну кадастрову карту

   З 1 січня набрали чинності закони України «Про державний реєстр речових прав на нерухоме майно», «Про державний земельний кадастр» та відкрито доступ до публічної кадастрової карти.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дорогие ветераны Великой Отечественной войны,

жители Первомайщины!

28 октября вся Украина отмечает 68 годовщину освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков. В этот день мы поздравляем всех ветеранов войны, которые ковали Победу на фронте и в тылу. Дня нас, потомков солдат Великой Победы, высшей жизненной истиной является верность их делу и гражданская обязанность, вечная благодарность и почет!

Уважаемые ветераны! Вы являетесь образцом преданного служения своему Отечеству! Ваша судьба и Ваш пример – наилучшая школа для нас, тех, кто строит сегодня наше государство. Наш земной поклон и тем, кто вынес годы оккупации и пекло концлагерей! И Вам, дети войны, за то, что рассчитались своим детством за наше тихое сегодня! Тем, кто, рискуя своей жизнью, лечил раненых солдат!

Позвольте поздравить всех Вас с этим Днем «мира». Пусть в Ваших семьях будет счастье и достаток, мир и согласие. Крепкого Вам здоровья и благополучия, дорогие ветераны!

 

Глава райгосадминистрации                      В.Намчук

 

 
PDF Друк e-mail

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі


   Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Держслужбовці наводять лад

   В п’ятницю, 25 жовтня 2013 року, в рамках проведення акції з благоустрою, керівництво райдержадміністрації та районної ради, а також працівники апарату і структурних підрозділів районної державної адміністрації і районної ради взяли участь у приведенні до належного стану прилеглих територій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято на селі

З року в рік в селі Михайлівка проводиться свято для людей похилого віку.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні автомобілісти і дорожники!

            Від щирого серця вітаємо всіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього комплексу з професійним святом

            Ваша праця завжди була і залишається у нагоді багатьом людям. Вітаючи всіх, хто сьогодні знаходиться за кермом, хто веде нас знайомими і незнайомими маршрутами, дякуємо Вам за високий рівень професіоналізму, відданість своїй справі, за якість обслуговування пасажирів. Бажаємо Вам рівної дороги, надійної техніки, щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту та сімейної злагоди!

 

Голова райдержадміністрації                      В.Намчук

 

 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 577 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті