Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 0139220Шановні друзі!

 15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 25 річницю виведення військ з Афганістану.

Ми добре усвідомлюємо, яка нелегка й водночас відповідальна місія лягла на Ваші плечі, але Ви з честю виконали свій військовий обов’язок і зробили все, аби зберегти мир і подарувати свободу та надію на кращу долю іншим народам. Ваші мужність і професіоналізм, високий гуманізм і милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу. На жаль, не всім судилося вижити. Ми низько схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

Зараз Ви берете активну участь у розбудові нашої держави, досягненні порозуміння та єдності у суспільстві, бо люди, опалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.

Від усього серця бажаю Вам і Вашим рідним мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, сімейного затишку та добробуту.

 З глибокою повагою,

голова райдержадміністрації                                      В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 021505Мир - це найголовніше, що повинна цінувати кожна людина


   Про це сьогодні після покладання квітів до меморіального комплексу загиблим в Афганістані на виконання завдань Президента України сказав заступник голови ХОДА - керівник апарату, учасник бойових дій в Республіці Афганістан Василь Хома.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 021493Михайло Добкін привітав воїнів-інтернаціоналістів з 25-ою річницею виведення Радянських військ з Афганістану

   Сьогодні в Палаці студентів НУ "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого" відбувся урочистий прийом з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. У заході взяли участь голова Харківської ОДА Михайло Добкін, заступник голови – керівник апарату ХОДА, учасник бойових дій в Афганістані Василь Хома, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 1302 Виходячи на лід, не забувайте про безпеку


Начальник відділу цивільного захисту Первомайської райдержадміністрації Володимир Горбаш нагадує про небезпеку перебування на замерзлих водоймах, що саме любителі зимової риболовлі найчастіше піддають себе небезпеці опинитися в крижаній воді. Іноді ризикують випадкові перехожі, що зрізують шлях по замерзлих річках і ставках.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0190Пам'ять загиблому солдату

14 лютого в Михайлівській сільській раді відбулася зустріч з воїнами – афганцями. До вихованців загальноосвітнього закладу завітали на урочистості: заступник голови Первомайської райдержадміністрації Віктор Засуха, воїни – інтернаціоналісти, що мешкають в селі Михайлівка та Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0062Вітання з 90-річчям

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни особлива увага приділяється якісному наданню соціальних послуг, супровід ветеранів - довгожителів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 45535І знову африканська чума свиней

Незважаючи на зусилля ветеринарної та прикордонної служб України, вірус африканської чуми свиней перетнув кордон на межі Луганської області з Російською Федерацією.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 577 з 715
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті