Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

3157-bШановні юристи!

   Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує всіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
  Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без Ваших консультацій. Впевнені, що юристи Первомайщини, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.
  Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою,

Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

07.10.2014 00022Відзначення дня працівників освіти

    2 жовтня 2014 року в Первомайському районі відбувся святковий концерт з нагоди Дня педагогічних працівників. Заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Ірина Бомко, голова районної ради Андрій Біда, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Засуха привітали педагогічну громадскість зі святом, побажали творчої наснаги, достойної заробітної плати, міцного  здоров”я та кращих учнів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

07.10.2014 00011Виїзна  акція Первомайського міськрайонного центру зайнятості.

   З метою інформування переселенців з Луганської та Донецької областей щодо їх соціального захисту та послуг, на які вони можуть розраховувати, Первомайським міськрайонним центром зайнятості 24 вересня 2014 р. було проведено виїзну акцію біля залізничного вокзалу у м. Первомайському.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.10.2014 0927До уваги отримувачів житлових субсидій!

З 1 жовтня набрали чинності зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі – Положення), та постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.10.2014 00011Професійне свято

   Професійне свято представників бібліотечної громадськості відзначається щорічно 30 вересня. Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських знань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.10.2014 00022Про проведення Третього Національного конкурсу “Благодійна Україна”.

   Управління праці та соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації інформує, що Міністерство соціальної політики України листом від 16.09.2014р. № 832/014/91-14 повідомило про проведення Третього Національного конкурсу “Благодійна Україна”.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

16.07.2014 00048Шановні освітяни!

   Від щирого серця вітаю вас з Днем працівників освіти – святом, що вже давно стало загальнонаціональним!
   Праця вчителя належить до безумовних цінностей нашого суспільства, є однією з головних цементуючих його фундаменту. Це висока і заслужена оцінка подвижницької праці освітян, які збагачують інтелектуальний потенціал Первомайщини, виводять у велике життя нові покоління її громадян, плекаючи в них паростки людяності і добра.
  Дякую Вам, шановні освітяни, за наполегливу самовіддану працю. Бажаю Вам щастя, здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних здобутків! Хай Ваші душі будуть завжди зігріті любов’ю і повагою учнів та їх батьків.


З глибокою повагою,

Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 576 з 755
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті