Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

 

  Шановні Первомайці!


 14 жовтня свято всіх козаків України – День українського козацтва. Ідея козацтва тісно перетинається з історією українського народу. Сьогодні козак – це не той, хто одягнений у шаровари. Козак – це насамперед, воїн по духу, але воювати він буде лише за одну річ – свободу. Нехай прагнення до волі та незалежності і надалі будуть неодмінною рисою українських козаків.
 Щиро вітаємо всіх тих, у кому живе дух наших славних предків. Бажаємо здоров’я та нових звершень і перемог в ім’я нашої Держави.

Голова райдержадміністрації      Голова районної ради 
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні поштовики!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас зі Всесвітнім днем пошти!
   У всі часи поштова служба була важливим чинником встановлення зовнішньоекономічних, культурних відносин, продовження і зміцнення людських стосунків.
   Разом зі всіма жителями району дякуємо Вам за наполегливу плідну працю. Бажаємо Вам щастя, здоров’я  і благополуччя, сили і наснаги, нових професійних успіхів!

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби !


   Від імені Первомайської райдержадміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!
   Наполеглива і самовіддана праця працівників державної санітарно-епідеміологічної служби зберігає життя, здоров’я та працездатність людей, забезпечує основи добробуту й родинного благополуччя жителів району та міста.
   Щиро бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, нових здобутків та успіхів.
З повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні юристи!


Від імені Первомайської райдержадміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Впевнені, що юристи Первомайщини, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!


З повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

   30 вересня 2012 року в с.Більшовик в урочистій обстановці проходило святкування Дня села, присвячене 90-річчю заснування. В залі будинку культури зібралися жителі всіх населених пунктів, які входять до Єфремівської сільської ради. Під час святкування цінними подарунками, грамотами та подяками були нагороджені різні категорії населення: ветерани праці, ветерани Великої Вітчизняної війни, багатодітні сім’ї та багато інших. По закінченню урочистостей у будинку культури гостей свята на сільській площі чекала духмяна польова каша.
    Надовго в серцях жителів Єфремівської сільської ради залишиться тепла бажана зустріч з керівництвом району та гостями свята.

 
PDF Друк e-mail

Шановні освітяни!


Від щирого серця вітаємо вас з Днем працівників освіти – святом, що вже давно стало загальнонаціональним!
Праця вчителя належить до безумовних цінностей нашого суспільства, є однією з головних цементуючих його фундаменту. Це висока і заслужена оцінка подвижницької праці освітян, які збагачують інтелектуальний потенціал Первомайщини, виводять у велике життя нові покоління її громадян, плекаючи в них паростки людяності і добра.
Дякуємо Вам, шановні освітяни, за наполегливу самовіддану працю. Бажаємо Вам щастя, здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних здобутків! Хай Ваші душі будуть завжди зігріті любов’ю і повагою учнів та їх батьків.
                                            З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада від усього серця вітають ветеранів міста та району з нагоди Дня ветерана!
   Україна відзначає День ветерана – людей, які зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу. Саме Вам випала доля боронити рідну землю від фашистських загарбників, відбудовувати зруйновані міста і села у повоєнні роки, пройти крізь лихоліття голодомору та репресій. Висловлюємо Вам сердечну подяку за мужність, невтомну працю, за Ваш дорогоцінний досвід, який Ви сьогодні передаєте молодшим поколінням. Переконані, що Ви й надалі займатимете активну громадську позицію, братимете участь у суспільному житті України.
    Від усього серця хочется побажати нашим ветеранам здоров"я, бадьорості духу, добробуту та щастя!
                                  З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації Голова районної ради
В.Намчук                                  А.Біда

 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 576 з 592
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті