Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Подбайте про своє нинішнє і майбутнє!


   Одним з головних завдань органів Міністерства доходів і зборів України є контроль за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою податку на доходи фізичних осіб і відрахувань до Пенсійного фонду України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Миронівка. Готовність до осінньо-зимового періоду


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича згідно програми «Україна для людей» Миронівською сільською радою була проведена масштабна робота по підготовці до осінньо-зимового періоду.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Бережемо пам`ять про ті події


   Щороку у жовтні місяці по всій території нашої держави відзначають День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На лікування ветеранів та інших соціально незахищених категорій населення в обласній програмі «Здоров’я Слобожанщини» передбачено понад 120 млн. грн.


   Про це сьогодні в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав директор Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан. За його словами, остання редакція програми була ухвалена у 2012 році і діє вона на 2012-2014 роки. Загальний кошторис програми на 3 роки складає понад 120 млн. грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківський обласний госпіталь для інвалідів війни повністю оновлений


   Директор Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан в ефірі програми харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів, що обласний госпіталь для інвалідів війни під патронатом голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна отримав «нове обличчя». Зараз у госпіталі 250 цілодобових стаціонарних ліжка, є відповідні профілі відділень для лікування ветеранів - терапевтичне, хірургічне, ортопедо-травматологічне та інші.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Затверджена Програма «Оздоровлення і відпочинку дітей на 2014-2017 роки»

   В районі проведені підсумки оздоровчої кампанії  2013 року та визначені пріоритетні напрямки роботи з організації  відпочинку і оздоровлення дітей на 2014 рік 18 жовтня на засіданні 27 сесії  6 скликання Первомайської районної ради депутати одноголосно затвердили районну Програму «Оздоровлення і відпочинку дітей» на 2014-2017 роки, в якій визначені  заходи з якісної роботи пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій. Заплановано виділити понад 165 тис. гривень на функціонування пришкільних таборів та 50 тис. гривень на придбання путівок в оздоровчі табори.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оновлення містобудівної документації

   На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який підписано Президентом України 17 лютого 2011 року, в районі постійно проводяться заходи, направлені на прискорення оновлення наявної містобудівної документації.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 576 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті