Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У наступному році на Харківщині питання забезпечення місць у дошкільних навчальних закладах буде повністю вирішено


   Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. За його словами, на виконання завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року на Харківщині ведеться активна робота щодо збільшення кількості місць у дошкільних навчальних закладах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області дуже високий рівень освіти


   Існує рейтинг Міністерства освіти, в якому Харківська область завжди посідає 5-6 місце в Україні. Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дарунок Президентського благодійного фонду


   На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою утвердження традиції українського села та символіки 23 серпня 2013 року відділом культури Первомайської районної державної адміністрації проведено захід до Дня Прапора та до Дня Незалежності України за участю фольклорних колективів району та самодіяльних артистів районного Будинку культури.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22 річниця Незалежності на Первомайщині

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Первомайському районі відбувається реалізація завдань щодо подальшого розвитку і утвердження національної культури України. З метою організації культурного дозвілля населення, патріотичного і духовного виховання підростаючого покоління 23 серпня на майдані біля будови Первомайської райдержадміністрації відбулося районне театралізоване свято «Я живу і співаю, бо співає Україна», присвячене Дню прапору України та 22-ої річниці незалежності України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Традиції українського села


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича з метою утвердження традиції українського села та символіки 23 серпня 2013 року в Краснопавлівському СБК проведено захід до Дня Прапора та до Дня Незалежності України з участю художньої самодіяльності будинку культури.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область забезпечена всіма необхідними продуктами харчування


   В Харківській області повною мірою виконуються завдання Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності. Про це повідомив у ході прямої телефонної лінії газети «Слобідський край» директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Будні сільскої ради

   З метою виконання завдань і доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави та з метою забезпечення якісного електропостачання споживачам, згідно графіку розчистки ліній електропередач від чагарників та порослі, Первомайським РЕМ на вулицях населених пунктів Роздольської сільської ради проводилися роботи з розчистки ліній електропередач.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 576 з 642
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті