Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 00114Шановні жителі району та міста!

Первомайська районна державна адміністрація від щирого серця вітає з Днем захисника Вітчизни ветеранів Великої вітчизняної війни, а також усіх, хто в мирний час гідно виконував, виконує чи тільки збирається виконати почесний обов’язок – службу в армії.

Цей день є символом вшанування славних багаторічних традицій, героїзму, мужності, самовідданості і честі багатьох поколінь воїнів. Він поєднує історію та сучасність і завжди лишатиметься дійсно всенародним святом справжніх чоловіків, які твердо стоять на сторожі інтересів своєї держави та свого народу.

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, доброї вдачі, високих досягнень в ім’я процвітання Первомайщини і всієї України.

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                  В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 0021582Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни копію Прапора Перемоги

   Сьогодні під час прямої лінії в редакції газети «Комсомольська правда» в Україні» на виконання завдань Президента щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни голова ХОДА Михайло Добкін передав ветеранській організації села Циркуни Харківського району копію Прапора Перемоги і, звертаючись до голови ветеранської організації Василя Зінченка, підкреслив, що сьогодні країні необхідні символи, які знову об'єднають людей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 008806Пряма телефонна лінія заступника райдержадміністрації: питання та відповіді

19 лютого 2014 року заступником голови райдержадміністрації Іриною Бомко була проведена пряма телефонна лінія, де було порушено ряд питань громадян, керівників сільгосппідприємств щодо укладання договорів оренди земельних ділянок, права власності на особисте майно жителем Олексіївської сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0939Прийом заступника голови облдержадміністрації

17 лютого 2014 року у Первомайській районній державній адміністрації згідно графіку проведення виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації був проведений особистий прийом заступником голови обласної державної адміністрації Андрієм Моченковим. Питання з якими громадяни звертались стосувались зупинки електропотягу “Харків-Дубове”, якості мобільного покриття у Верхньоорільській сільській раді, а також розміру заробітної плати на ТОВ “Лихачовська меблева фабрика”.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 021022014Шановні жителі району та міста!

Первомайська районна державна адміністрація вітає всіх співвітчизників з Міжнародним Днем рідної мови. Мова – це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.

Бажаю всім берегти та шанувати рідну мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

 

Голова райдержадміністрації                                     В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 021550Мета проекту « Книга пам'яті» - віддати останню шану всім учасникам Великої Вітчизняної війни

   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державну підтримку ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичному вихованню підростаючого покоління» розповів завідувач комунальним закладом «Обласна пошуково-видавнича наукова редакція Книга Пам'яті Україна Харківської області» Віктор Петренко. Говорячи про роботу над історико-меморіальним виданням «Книга пам'яті України», він підкреслив, що в даний час на території України було видано більше 450 томів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 04961Оздоровлення ветеранів війни

Одним з пріоритетних напрямків соціального захисту ветеранів війни є забезпечення безоплатним санаторно-курортним лікуванням даної категорії громадян.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 575 з 715
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті