Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Фінансування на харчування та лікування пацієнтів госпіталю для інвалідів та учасників війни одне з найвищих в області


   Про це в ході прес-туру представників ЗМІ в Харківський обласний госпіталь для інвалідів та учасників війни розповів заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Геннадій Бондарчук.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині медичним оглядом охоплено всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни


   Про це розповів під час прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, у 2010 році було поставлено завдання створити реєстр стану здоров’я інвалідів і учасників війни.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Медичний захист ветеранів Великої Вітчизняної війни

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, 31 жовтня 2013 року в Первомайській центральній районній лікарні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Засухи відбулась нарада з приводу медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, в ході якої було підведено підсумки роботи за 9 місяців поточного року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Обстеження житлового будинку учасника бойових дій


   В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, 30 жовтня 2013 року. відбувся комплексний виїзд до житлового будинку учасника бойових дій Шевченка Івана Семеновича в с. Булацелівка Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Госпіталь для інвалідів та учасників війни може бути зразком як для Харківської області, так і для України. Михайло Добкін


   Про це сьогодні у програмі «Час влади» на ХОД ТРК сказав голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники соціальної сфери!

Первомайська райдержадміністрація щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, чинить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найуразливішим категоріям наших громадян. Властиві Вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри, впевненості у завтрашньому дні. Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам української громади.

Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню. Щиросердно бажаю Вам та Вашим близьким міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

 

З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації          В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Осінній призов 2013 року


   На підставі статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» і Указу Президента України від 09 листопада 2012 року № 635/2012 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році», розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації від 03 вересня 2013 р. №448, Первомайський військовий комісаріат продовжує проводити призов на строкову військову службу.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 575 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті