Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні співвітчизники!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають усіх з Днем української писемності та мови!
   Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
   Українська держава повинна гарантувати своїй національній мові всебічну підтримку, зробити якнайбільше для того, щоб її престиж у нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася на рідних теренах. Упевнені, що українська мова і надалі служитиме єднанням між минулим і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
   Бажаємо зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники соціальної сфери!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
   Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, чинить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Завдяки Вашому високому професіоналізму та прекрасним людським якостям система соціального захисту постійно вдосконалюється. Впроваджуються форми і методи адресної роботи, розширюється спектр соціальних послуг. Ваша доброта і щедрість душі зігрівають людей похилого віку, інвалідів, ветеранів, дітей-сиріт, безробітних, багатодітних та малозабезпечених.
   Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров"я, родинного щастя, добробуту, подальших вагомих успіхів у виконанні благородної справи.

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                          А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні залізничники!


   Щиро вітаємо працівників сталевих магістралей з професійним святом – Днем залізничника!
   Трудовий колектив нашої залізниці робить усе можливе задля того, аби надійно і чітко діяв наш потужний залізничний комплекс, ефективною була робота з перевезень пасажирів і вантажів. Важко оцінити величезну соціально-економічну роль української залізниці, адже для багатьох – це найбільш доступний та надійний вид транспорту в сфері пасажирських перевезень.
   Нехай у цей святковий день Ваші серця наповнюються гордістю за свою працю на благо всієї залізниці та українського народу. Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 

 Дорогие ветераны Великой Отечественной войны, 
жители Первомайщины!


   28 октября вся Украина отмечает 68 годовщину освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков. В этот день мы поздравляем всех ветеранов войны, которые ковали Победу на фронте и в тылу. Дня нас, потомков солдат Великой Победы, высшей жизненной истиной является верность их делу и гражданская обязанность, вечная благодарность и почет!
    Уважаемые ветераны! Вы являетесь образцом преданного служения своему Отечеству! Ваша судьба и Ваш пример – наилучшая школа для нас, тех, кто строит сегодня наше государство. Наш земной поклон и тем, кто вынес годы оккупации и пекло концлагерей! И Вам, дети войны, за то, что рассчитались своим детством за наше тихое сегодня! Тем, кто, рискуя своей жизнью, лечил раненых солдат!
   Позвольте поздравить всех Вас с этим Днем «мира». Пусть в Ваших семьях будет счастье и достаток, мир и согласие. Крепкого Вам здоровья и благополучия, дорогие ветераны!

Глава райгосадминистрации   Глава районного совета 
В.Намчук                                     А.Беда

 
PDF Друк e-mail

Віктор Янукович взяв участь у церемонії початку буріння першої пошукової газової свердловини «Біляївська-400»


    Сьогодні, 25 жовтня, Президент України Віктор Янукович, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Юрій Сапронов та керівник компаній «Shell» в Україні Грехем Джон Тайлі взяли участь у церемонії початку буріння першої пошукової свердловини «Біляївська-400» в с.Веселе Первомайського району Харківської області.

    Буріння відбувається згідно з договором про спільну діяльність ДК «Укргазвидобування» та компанії «Shell», який передбачає проведення пошуку, розвідки та видобування вуглеводнів на території Харківської області в ущільнених пісковиках загальною площею близько 1300 кв. м.

    Співпраця відкриває для України можливість видобутку газу новим, нетрадиційним способом. Завдяки сучасним технологіям та інвестиціям вперше будуть задіяні значні ресурси газу ущільнених пісковиків.

 
PDF Друк e-mail

Для малого та середнього бізнесу

   З метою забезпечення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до сучасних європейських фінансових інструментів підтримки бізнесу, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) проводиться робота щодо реалізації Програми ділових консультаційних послуг «Business Advisory Services» (далі – Програма BAS) для малого та середнього бізнесу.
   BAS – Програма Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, що фінансується Європейським Союзом. Також уряд Норвегії виділив кошти Програмі BAS для підтримки жіночого підприємництва в Україні. Програма сприяє підвищеннню конкурентоздатності малого та середнього бізнесу і виступає гарантом професійного консалтингу в країнах дії ЄБРР. Участь в Програмі BAS дає можливість компаніям визначити потреби в розвитку їх бізнесу та отримати фінансову допомогу для реалізації консалтингових проектів у наступних сферах: дослідження ринків, розробка стратегій та бізнес-планів; автоматизація бухобліку, управлінського обліку; впровадження систем CRM, BI; автоматизація виробництва; підготовка до впровадження ISO; консультації у галузі енергоефективності; техніко-економічне обгрунтування; реорганізація/реструктуризація, налагодження дистрибуції/логістики та ін. BAS допомагає малим та середнім підприємтсвам залучати косультантів для вирішення поточних та довгострокових завдань, надаючи гранти на консалтингові послуги. В Україні Програма BAS діє з 2010 року. Станом на серпень 2012 року, BAS-Україна підтримала145 підприємств малого та середнього бізнесу за участі 76 конусльтантів.
   Загальну інформацію про Програму BAS можна отримати на офіційному сайті ЄБРР http://www.ebrd.com.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники харчової промисловості!


Вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості!
Значення харчової промисловості на внутрішньому ринку Первомайщини з року в рік зростає. Потенціалом в роботі працівників галузі є конкурентоспроможність продукції, зменшення собівартості та покращення якості.
Бажаємо всім працівникам харчової промисловості Первомайщини щастя, здоров"я, нових професійних успіхів.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 575 з 592
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті