Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Команда Харківської області третій рік поспіль утримує абсолютну першість серед всіх регіонів країни за результатами участі в конкурсі МАН України


   Про це сьогодні в ході обласної конференції на тему «Про підсумки розвитку освіти і науки Харківської області у 2012-2013 навчальному році та завдання на 2013-2014 рік» повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки активній реалізації в регіоні завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Основний критерій вибору школи – якість знань, які повинні отримувати діти


   Таку думку висловив сьогодні в ході церемонії вручення шкільних автобусів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область повністю укомплектована шкільними автобусами


   Шкільні автобуси в Харківській області придбано на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус». Про це повідомив під час вручення шкільних автобусів районам області голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін і Сергій Чернов передали районам Харківщини шкільні автобуси


   Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов вручили водіям шкільного автотранспорту сертифікати на 21 шкільний автобус і ключі від них. Автобуси були придбані на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині діє понад 97 персональних стипендій для студентської молоді


   На Харківщині активно заохочують творчу і наукову роботу студентської молоді. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. Ця робота ведеться на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Всі дитячі садки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківщини готові до нового навчального року


   Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал, на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року всі дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні і вищі навчальні заклади Харківської області готові до функціонування і сталого розвитку у новому навчальному році.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Цьогорічна вступна кампанія показала, що вищі навчальні заклади Харківщини користуються попитом


   На виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року у Харківській області була успішно проведена вступна кампанія. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту освіти і науки ХОДА Роман Шаповал.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 574 з 642
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті