Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні працівники прокуратури!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури!
З перших днів незалежності України, ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координуєте роботу правоохоронних органів у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, приймаєте участь у вдосконаленні законодавства.
  Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.
  Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.


З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail


Шановна громадськість!


  24 листопада Україна віддає шану пам’яті жертв найбільшої трагедії нашого народу – Голодомору 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів людей.
  На своєму історичному шляху український народ зазнавав багато трагічних випробувань. Однак те, що випало на його долю у той мирний час, затьмарило своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Чітко спланований і реалізований голодомор та масові політичні репресії поставили під сумнів саме існування української нації. Голодомор став національною катастрофою, тим кривавим мечем, який не пощадив ні старих, ні малих. Люди вмирали цілими селами. З покон віку родюча, хлібна земля зненацька стала спустошеною та обезлюденою.
  Сьогодні пам’ять про мільйони загиблих співвітчизників стукає в наші серця. І ми забов’язані зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь. Згадаймо у наших молитвах всіх тих, хто страждав і прийняв безвинно смерть від Голодомору. Хай ця пам’ять згуртує нас, живих, додасть сили та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави та недопущення таких трагічних катастроф.

Голова райдержадміністрації  Голова районної ради
В.Намчук                                   А.Біда

 
PDF Друк e-mail

  «Податковий асистент» допоможе платникам працювати

без перевірок та штрафів


  Державна податкова служба запускає новий електронний сервіс для платників податків, що отримав назву «Податковий асистент». На постійній основі, через Інтернет податкова повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.
  Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.
  Тобто, фактично платник отримає послугу податкового аудиту – безкоштовно та з якісною інформацією від першоджерела. Зазначений сервіс сприятиме подальшому налагодженню партнерських стосунків та популярності електронних сервісів звітування.
  Скористатися сервісом «Податковий асистент» зможуть лише ті платники, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають робітників полів та всього агропромислового комплексу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
   Велике спасибі Вам за нелегку працю, за натруджені Ваші долоні, за повагу та любов до рідної землі. Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві за останні роки стали загальновизнаними. Нарощування виробництва зерна, іншої сільськогосподарської продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб наших громадян. Завдяки «золотим рукам» сільських трудівників, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша Первомайська земля. Всі ми розуміємо, як потрібна людям ця професія. Низький уклін Вам і велика вдячність!
   Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним та близьким, на благо розквіту рідного краю.
    
З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі


   Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дорогі студенти району та міста!


  Ніколи не забудеться це свято молодості, бо майже кожен з нас колись був студентом і найкращі роки свого життя пам’ятатиме завжди.
   В цей прекрасний день Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають всіх студентів району та міста з Днем студента. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя в особистому житті, любові, успіхів та натхнення в навчанні, злагоди та добробуту у Вашому житті. Йдіть до поставлених цілей твердо та впевнено. Оптимізму та наснаги у здобутті освіти вищого рівня.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники радіо, телебачення та зв"язку!


   Від імені Первомайської райдержадміністрації та районної ради прийміть привітання з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв"язку.
   Сьогодні не можна собі уявити життя без телебачення, радіо телефонного та поштового зв"язку – настільки міцно увійшли вони в нашу повсякденність, переплелися з роботою та відпочинком, заволоділи думками та розумом. Завдяки Вам, люди отримують найсвіжішу інформацію про останні події в районі, місті, країні, всьому світі, знаходять для себе потрібні, цікаві знання, спілкуються та перебувають  у  вирії  сучасного  життя.  Ми  дякуємо Вам  за вміння
та майстерність.
   Бажаємо і надалі розвиватися та розквітати, здобувати нових професійних висот, бути здоровими, щасливими, жити в злагоді й добробуті!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 574 з 592
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті