Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

28.08.2014 00088Підпали сухої трави - бич нашого часу

Існують загоряння, причина яких криється в людській безпечності і схильності наших співгромадян до забобонам. Це так звані природні пожежі, коли полум'я вирує на великих територіях лугів, заростей чагарнику або очерету, на пустирях, придорожніх смугах, у дворах населених пунктів. Такі пожежі останнім часом доставляють величезну кількість неприємностей. А часом - і призводять до трагедій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2014 00085І в нинішній час бувають свята

19 серпня, на території Красненської сільської ради відбулося свято, присвячене 90-річчю села Нове. На святі були присутні голова районної ради Андрій Біда і його заступник Тетяна Руденко. Вони вручили почесні грамоти ветеранам праці - колишнім передовикам виробництва Євдокії Стоянській, Клавдії Пензєвій, Володимиру Асестрову.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00045Урядовий законопроект змін до Бюджетного кодексу України внесено на розгляд до Парламенту

8 серпня у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо  бюджетної децентралізації).

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.08.2014 1147Звернення Президента України щодо дострокових парламентських виборів 26 жовтня


Дорогі співвітчизники!
Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.
Вибори нового Парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.08.2014 0024Святковий серпень

22 серпня на площі, біля будови Первомайської райдержадміністрації, з метою організації культурного дозвілля населення, патріотичного і духовного виховання підростаючого покоління відбулося районне театралізоване свято до Дня прапора та 23-ої річниці Незалежності України «Україно, цвіти у любові, мирі й добрі», за участю кращих учасників художньої самодіяльності району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.08.2014 38477Виступ Президента на параді на честь 23-ї річниці Незалежності України


"Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! -
а сила знову розцвіла"

Ці слова – проникливі, аж мороз шкірою. Із душі та серця великого поета Тичини вони вирвалися 71 рік тому. Під час іншої, ще тієї війни. Та вони такі злободенні, ніби сказані прямо сьогодні...

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.08.2014 balutaШановні харків’яни!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ святкує 23-річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.
Сьогодні Україна платить, напевно, найвищу ціну за свою незалежність та територіальну цілісність – сотні життів молодих та відважних патріотів. Серед них є і мешканці нашої області.
Солдати та офіцери Збройних сил України, Національної гвардії та інших формувань, які віддають життя за свою країну – це справжні герої. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях та в нашій історії.
Ми зобов'язані зробити все, щоб пам'ять про тих, хто ціною свого життя захистив цілісність та недоторканність України, залишилась з нами назавжди, як непохитний підмурок нашої свободи та незалежності.
Висловлюю рідним та близьким Героїв України, які віддали свої життя за нашу країну, щирі співчуття. Ваші втрати – це горе кожного з нас, це горе всієї країни.
Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Харківської
обласної державної адміністрації                  Ігор Балута

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 573 з 743
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті