Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Визначено основні проекти та плани розвитку кожної галузі у 2014 році

 

Фінал року - час традиційного підбиття підсумків. В рамках тижня під гаслом Дні відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Підсумки результатів 2013 року, плани на 2014 рік”, що проводився в районі з 23 грудня до 29 грудня 2013 року, 26 грудня на засіданні робочої групи з питань прогнозування соціально - економічного розвитку району заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Ірина Бомко зазначила, що в році, який минає, зміцнилася тенденція економічного зростання, так як прискорився темп зростання основних індикаторів соціально - економічного розвитку району, особливо, інвестицій в основний капітал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Підведення підсумків роботи виконавчої влади

в напрямку наповнення доходної частини місцевих бюджетів

 

26 грудня 2013 року відбулося останнє в цьому році засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов'язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, на якій розглядалися питання сплати податку на доходи фізичних осіб з виплаченої орендної плати за земельні паї та надходжень по втратах за використання земель без правовстановлюючих документів, були запрошені керівники підприємств, фізичні особи які не виконали свої зобов’язання.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято «Герої спортивного року»

21 грудня 201 року в затишному залі Д/К «Хімік» м. Первомайський пройшло районне свято підведення підсумків спортивного року та  вшанування кращих фахівців сфери фізичної культури та спорту району, спортивних наставників, колективів фізичної культури сільських рад та загальноосвітніх навчальних закладів, спортивних команд та окремих спортсменів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розроблення документації для будівництва полігону ТПВ

   На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який підписано президентом України 17 лютого 2011 року, на підставі районної «Програми розроблення містобудівної документації на 2012-2015 роки» триває виготовлення містобудівної документації з метою будівництва полігону твердих побутових відходів для нужд мешканців району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Головне досягнення 2013 року - згуртована робота всієї територіальної громади в дуже непростих умовах


   «2013 рік був дуже непростим. З 1998 року я на різних посадах працюю з бюджетом, беру участь у його формуванні, і за весь цей час не пригадаю жодного бюджету, який був би важчим і складнішим, ніж цього року», - зазначив сьогодні на підсумковій прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Мерефі відкрито новий дитячий садок


   Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні взяв участь в церемонії відкриття Мереф'янського дошкільного навчального закладу №4, який відновив роботу після тривалої перерви. Даний захід відбувся в ході Днів відкритості регіону в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України. Голова ХОДА оглянув дитячий садок, новий харчоблок, а також привітав дітей, батьків і педагогів з наступаючим Новим роком і вручив подарунки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До уваги роботодавців!

 

У зв'язку з закінченням 2013 року та підготовкою до подання фінансової звітності суб'єктами господарювання Первомайського району, з метою запобігання адміністративним правопорушенням (за ст. 165-4 КУпАП) з боку посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб — підприємців, які використовують працю найманих осіб, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Первомайському районі Харківської області нагадує про необхідність подання юридичними та фізичними особами - роботодавцями Первомайського району звітності за 2013 рік для визначення класу професійного ризику виробництва на наступний рік.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 573 з 702
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті