Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Низький  уклін  Вам,  мудрі  люди!

1 жовтня 2013 року в приміщенні Берецької сільської ради для громадян  похилого віку проводилось свято. Серед присутніх були колишні працівники сільського господарства, освіти, торгівлі, зв’язку, залізниці, місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Захист майнових прав дітей під контролем райдержадміністрації

02 жовтня  2013 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Первомайської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Намчук.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

  У 8 спеціальних інтернатах Харківщини відкриті дошкільні підрозділи

 

   Про це сьогодні в ході візиту до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7» Харківської обласної ради, в якому навчаються діти зі складними вадами мовлення, повідомив заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення кожної дитини дошкільною освітою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині ведеться активна робота з реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів в НВК

 

   У Харківській області вже є певні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Проте робота у цьому напряму ще продовжується. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

   Протягом останніх трьох років у Харківській області створено більше 8,6 тис. місць для дошкільнят

 

   Як зазначила сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Вікторія Ростовська, Харківщина вже досягла певних результатів у забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято в нашому садочку.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Олексіївському дошкільному навчальному закладі  для батьків та вихователів садочка було проведено свято до Дня дошкілля.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Збереження молодняку великої рогатої худоби

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 року № 246 щодо виплати бюджетної дотації в тваринництві по Первомайському районі станом на 01.10.2013 року нараховано дотацій господарствам населення за вирощений та збережений молодняк великої рогатої худоби в сумі 402 тис. грн. також по цій постанові за придбані індивідуальні доїльні установки нараховано фізичним особам 32800 грн. В районі проводиться активна робота сільськими радами з населенням  району по проведенню відповідної державної програми та здійсненню виплати дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 573 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті