Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Зберегти історію

   На виконання соціальних ініціатив Президента України та Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» в Первомайському районі створюється мережа трудових архівів при сільських радах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій


   Про це сьогодні в ході прес-конференції заявила голова Громадської ради при Харківській ОДА Ірина Давидова. За її словами з метою реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики в регіоні створено Громадську раду при ОДА. Вона складається з 132 членів організацій, які працюють в 11 комітетах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії


   Питання створення сильного громадського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики, які зараз вирішується на завдання Президента України, є надзвичайно об’ємними. Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Залучення громадськості до розвитку
суспільства та реалізації державної політики

   «Залучення громадськості до розвитку суспільства та реалізації державної політики – основне завдання Президента України, яке успішно реалізовується в нашому районі» - зазначила на засіданні круглого стілу з головами сільських рад з питання розробки міні-проектів та подальшої їх участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Україна має потребу в людях з активною громадською позицією. Михайло Добкін


   Сьогодні на обласному телебаченні відбулвся ефір зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з членами Правління громадської ради при ХОДА, яка проходила у форматі «Чай з губернатором».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!

   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.11.13 № 1/9-785 «Про проведення акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» та з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури дітей та юнацтва, розвитку ціннісних орієнтацій та естетичних потреб учнів 11 листопада 2013 року в навчальних закладах Первомайського району було проведено акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Участь в заході взяли близько 600 дітей шкіл району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Довкілля чисте не там де прибирають,

а там де не смітять

 

З метою контролю за виконанням соціальних ініціатив Президента України 11 листопада на апаратній нараді Первомайської райдержадміністрації розглядалося питання «Про підсумки проведення в районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 571 з 679
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті