Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

01102013Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці Первомайщини!

    28 жовтня вся Україна відмічає 70 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день ми вітаємо всіх ветеранів війни, які воювали за перемогу на фронті та в тилу. Для нас, нащадків солдат Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі та громадянська відповідальність, вічна подяка та повага.
    Шановні ветерани! Ви є взірцем відданого служіння Вітчизні! Дозвольте привітати усіх Вас з цим Днем «миру». Міцного здоров'я Вам та благополуччя, дорогі ветерани!

З глибокою повагою,
Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

11111500Проведення внутрішнього оцінювання в терцентрі Первомайської РДА

  В територіальному центрі Первомайської РДА відповідно до «Методичних рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» затверджених наказом Міністерства соціальної політики України 27 грудня 2013 рок № 904 у жовтні місяці 2014 року розпочата робота з проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома. З цією метою призначена відповідальна особа, яка відповідає за організацію і проведення оцінки якості соціальних послуг на постійній основі та розроблення анкет, опитувальників для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальної послуги, їх заповнення і аналізу. Створена комісія з оцінки якості, до складу якої включені як працівники терцентру так і отримувачі соціальної послуги догляду вдома. Директором терцентру затверджений план заходів по проведенню внутрішньої оцінки якості.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

avtodenШановні автомобілісти і дорожники!

    Від щирого серця вітаю всіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього комплексу з професійним святом.
   Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери та громадян.
    Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових  здобутків та зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах.

Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

000mУправління ветеринарної медицини в Первомайському районі інформує:

   Управлінням ветеринарної медицини в Первомайському районі постійно здійснюється контроль за дотриманням ветеринарно-санітарних правил на ринку та інших пристосованих місцях, де організовано торгівлю тваринами та сировиною тваринного та рослинного походження. З початку 2014 року було проведено 116 перевірок суб’єктів господарювання, за виявлені порушення піддано штрафу 100 осіб на суму 6766,00 грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

17.07.2014 00052Робота із зверненнями громадян в архівному відділі Первомайської райдержадміністрації

  В архівному відділі Первомайської  райдержадміністрації  зберігаються документальні матеріали Національного архівного фонду підприємств і  організацій району за період 1943-2010 років в кількості 25801 одиниця зберігання та 3680 справ з особового складу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.10.2014 001871Районний фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості "Дивосвіт"

   20 жовтня 2014 року в малому залі ПК «Хімік»  в десятий раз пройшов районний фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості «Дивосвіт».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.10.2014 0036Вшановуючи пам’ять

     18 жовтня 2014 року, в затишному спортивному залі Більшовицької гімназії, за підтримкою районної державної адміністрації та обласної федерації волейболу пройшов традиційний, шостий за ліком, обласний волейбольний турнір серед жіночих команд. Присвячений він був пам’яті знаного в районі спортивного наставника, судді республіканської категорії Григорія Романовича Коломійця.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576577578579580НаступнаКінець»

Сторінка 571 з 755
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті