Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У Міжнародному економічному форумі у Харкові візьме участь автор практично всіх найважливіших реформ Польщі – Лєшек Бальцерович


   V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, дуже очікує бізнес, а його важливість для регіону важко переоцінити. Таку думку висловив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оновлення медичних закладів

   На виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича, щодо покращення медичного обслуговування населення, розпочата робота по виготовленню передпроектної документації з метою будівництва амбулаторії сімейної медицини.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нотаріату!

   У цьому році вперше, офіційно, відзначається Ваше професійне свято. Встановлення цього свята свідчить про зростання ролі нотаріуса у громадському житті нашої країни, значення нотаріальної діяльності у розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та законних інтересів. Громадський обов’язок нотаріусів – своєю професійною діяльністю допомогти державі міцно стати на ноги завдяки здійсненню радикальних реформ. Тож, шановні працівники нотаріату, прийміть щирі вітання та побажання плідної праці, здійснення Ваших творчих задумів. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь Первомайщини. Міцного Вам здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації              В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

В навчальний рік з якісною освітою

   З метою виконання програми «Україна для людей», нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, згідно листа облдержадміністрації від 04.07.2013 р. та з метою покращення умов навчання і виховання молоді, створення сприятливих умов розвитку дітей, досягнення ними більш високого рівня навченості, учні і вчителі Верхньоорільської школи розпочали новий навчальний рік у загальноосвітній школі села Грушине.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зручності до кожної школи


   01 вересня 2013 року в Шульській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття облаштованого внутрішнього туалету. На проведення ремонтних робіт було витрачено 81 тис.грн. із обласного та місцевого бюджетів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято Першого дзвоника


   01 вересня 2013 року за парти навчальних закладів сіли 1009 учнів навчальних закладів Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харкові відкрито новий навчально-спортивний комплекс «Юрист»


   В урочистій церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Євген Савін, голова обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 560 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 135 гостей на сайті