Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Суспільне обговорення Ініціативи "Рідне село" стане основою державної стратегії розвитку сільгоспкооперації


Перший заступник директора Департаменту ХОДА Олена Кулик взяла участь у практичному семінарі щодо організації громадського обговорення Ініціативи соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село».

Захід, що відбувся у м.Київ, був організований Міністерством аграрної політики та продовольства України за участю представників ДУ НМЦ "Агроосвіта",  Головних управлінь агропромислового розвитку ОДА,  регіональних центрів продуктивності АПК, керівників регіональних відділень ВАССР.

 
PDF Друк e-mail

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!


    Чорнобильська катастрофа увійшла в історію України як жахлива трагедія всього народу. Вона торкнулася кожного, спричинивши на довгі роки невиправні та важкі техногенні наслідки для всього живого. Наслідки були б ще страшнішими, якби люди не вступили у боротьбу з цією бідою. Той реактор став жертовником для багатьох героїв, які ціною власного життя, намагалися врятувати подальше існування нашого народу як повноцінної, здорової нації. Низький уклін та велика вдячність всім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та добробуту Вам і Вашим родинам.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

 


  Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної експертної оцінки транспортного засобу у м.Первомайський.


  Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Фінансового управління Первомайської районної державної адміністрації Харківської області, 64107, м. Первомайський, вул. Леніна, 16.
  Назви об’єкта: транспортний засіб ВАЗ 2107.
  Мета проведення експертної оцінки: визначення ринкової вартості транспортного засобу для подальшого відчудження,  шляхом продажу.
  Конкурс буде здійснюватись відповідно до Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”.

  Документи до комісії приймаються за адресою: Харківська область, м. Первомайський, вул. Леніна, 16, к. 11 в тижневий термін з моменту опублікування інформаційного повідомлення.
  Конкурс відбудеться за адресою: Харківська область, м. Первомайський, вул. Леніна, 16, к. 11 о 10.00 годині через 14 днів з дня опублікування інформаційного повідомлення.
  Телефон для довідок 3-22-70, 3-30-89.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
депутати місцевих рад!


   Місцеве самоврядування – гарантоване державне право та реальна можливість громади самостійно вирішувати питання місцевого значення. Ви та влада, яка діє безпосередньо в інтересах своїх громадян, глибше розуміє проблеми населення району, тісніше взаємодіє з ними майже з усіх питань, надаючи велику допомогу.

   Це свято широкого суспільного загалу, адже діяльність органів місцевого самоврядування пов’язана з розв’язанням багатьох проблем населення району.

   Бажаємо і надалі впроваджувати кращий управлінський досвід, нові форми і методи, які зміцнюють і розвивають демократичні засади української держави, підвищують роль місцевого самоврядування, як провідної цінності державотворення.

   Міцного Вам здоров’я, щастя і звершення усіх Ваших сподівань та непохитної віри у себе і майбутнє нашої держави. Нехай це свято додає Вам наснаги, енергії у праці в ім’я розвитку місцевого самоврядування. Нехай Ваші добрі справи працюють на зміцнення могутності і авторитету країни.


З повагою,
Голова райдержадміністрації   Голова райради
В.Намчук                                    А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні військовослужбовці,

ветерани та працівники Збройних сил України!


Щиро вітаємо всіх з Днем Збройних Сил України! Відзначаючи це свято, ми віддаємо данину шани всім, хто мужньо і самовіддано боровся в роки війни, примножував ратну славу в мирні дні, хто нині виявляє патріотизм і відповідальність, мужність і витримку.
Міцного Вам здоров’я, цілеспрямованості в досягненні благородної мети – служіння своєму народові, доброї вдачі, родинного щастя, миру та добробуту!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники статистики!


  Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем статистики!
  Результати Вашої кропіткої повсякденної роботи стали невід’ємною складовою інформаційного ресурсу прискореного соціально-економічного піднесення Первомайщини та всієї держави. Щоденний статистичний моніторинг та глибокий аналіз ключових процесів, що відбуваються в районі, дозволяє постійно тримати руку на пульсі суспільного життя, визначати пріоритети подальшого розвитку регіону, приймати виважені, науково обгрунтовані управлінські рішення.
  Впевнені, Ваш високий професіоналізм, невичерпний творчий потенціал та глибока відданість справі стануть запорукою нових вагомих успіхів в ім’я процвітання Первомайщини та всієї України.
  Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та оптимізму!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!


  Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.
  В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.
  Отже, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя Вам та Вашим родинам. Віри та надії на краще майбутнє.


З повагою,
Голова райдержадміністрації   Голова районної ради
В.Намчук                                     А. Біда

 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 559 з 578
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті