Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Одним з головних завдань місцевих органів влади Первомайського району є збереження толерантності та високого рівня порозуміння між представниками різних національних спільнот

   Так говорив заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха на нараді-семінарі щодо задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, проведеної 08 листопада 2013 року, за участю керівників структурних підрозділів Первомайської райдержадміністрації, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вільні земельні ділянки - інвестиційний потенціал Первомайського району

 

   Залучення інвестицій завжди було пріоритетним завданням органів державної влади та місцевого самоврядування району. Проте їх обсяги, зокрема, в результаті зовнішньоекономічної діяльності, явно недостатні для суттєвого оновлення виробничих потужностей, розбудови туристично-рекреаційного комплексу і відповідного зростання економіки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Близько 30 національних общин активно співпрацюють з Департаментом масових комунікацій ХОДА


   Як повідомила під час прес-туру для представників ЗМІ до грузинського культурного центру при Харківській обласній організації «Грузинське національно-культурне товариство «Сакартвело» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич, інформаційній підтримці заходів, які будуть проводитись громадськими організаціями національних меншин області, буде приділятися пильна увага. Також  Вікторія Маренич зазначила, що на Харківщині активно реалізується завдання Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних і освітніх потреб нацменшин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Переможці обласного конкурсу

Правдинська сільська рада стала одним із переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Роздольська сільська рада. Кроки до освітлення

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, згідно програми «Україна для людей», Роздольською сільською радою проводиться робота по вуличному освітленню с.Роздолля.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розпочато оформлення житлових субсидій

   Виконком Олексіївської сільської ради розпочав прийняття документів від населення для оформлення житлових субсидій, які надаються з метою захисту широких верств населення від наслідків підвищення ціни на газ та житлово-комунальні тарифи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Позитивні тенденції аграрного сектору

   Протягом кількох останніх років аграрний сектор економіки України набув нових, позитивних тенденцій свого розвитку. Виконуючи соціальні ініціативи Президента України та на основі зростаючої інтенсивності виробництва у 2013 році вдалося досягнути найвищих по відношенню до минулого року темпів приросту обсягів валової продукції сільського господарства.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 559 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті