Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Допомогти усім

  На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, та з метою створення сприятливих умов для соціальної інтеграції осіб з особливими потребами, покращання їх соціального забезпечення, в Первомайському районі ведеться робота щодо забезпечення окремих категорій населення засобами технічної реабілітації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ветеринарно-санітарні правила. Ні кроку назад


   На виконання постанови Кабінету Міністрів України №246 від 02.03.2011 року, завдань та доручень Президента України Віктора Януковича, в серпні місяці 2013 року Первомайською районною державною лікарнею ветеринарної медицини постійно проводились виїзди в сс. Ржавчик, Картамиш, Олексіївка, Миронівка, В.Орілька, Михайлівка, Дмитрівка, Жовтневе по ідентифікації і реєстрації молодняку ВРХ. Всього було проідентифіковано 50 голів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ЗНОВУ ДО ШКОЛИ


   Промайнуло літо, спекотна пора. Розпочався перший місяць осені. Вересень, перший місяць між літом та зимою, зі своїми барвами, осінніми квітами та плодами. Але основною ознакою вересня є свято науки - День знань, 1 вересня. З метою реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року Біляївський НВК почав навчальний рік великою сім`єю, з новими надіями і почуттями. Адже до школи прийшли учні Закутнівської ЗОШ разом зі своїми вчителями. І це не просто переселення - це і нові учні в кожному класі, нові вчителі, нові класні кімнати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні компанії


   Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Форум відбувається на Харківщині на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Делегації з 13 країн світу візьмуть участь у V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


   Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Євген Шаповал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харкові планують створити науковий центр ефективного землеробства


   Як повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал, в рамках проведення V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» та на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики планується підписати Меморандум про співпрацю між Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр’єва і інвестиційною компанією Sigma Bleyzer щодо створення наукового парку з робочою назвою «Центр ефективного землеробства».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

6 вересня у Харкові відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


   6 вересня 2013 року у Superior golf&spa resort (пр. Ак. Курчатова, 1-А) на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», організаторами якого є Харківська обласна державна адміністрація, Харківська міська рада, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України спільно з компанією PricewaterhouseCoopers. Генеральний партнер форуму – компанія «Shell». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 559 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 124 гостей на сайті