Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

avtodenШановні автомобілісти і дорожники!

    Від щирого серця вітаю всіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього комплексу з професійним святом.
   Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери та громадян.
    Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових  здобутків та зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах.

Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

000mУправління ветеринарної медицини в Первомайському районі інформує:

   Управлінням ветеринарної медицини в Первомайському районі постійно здійснюється контроль за дотриманням ветеринарно-санітарних правил на ринку та інших пристосованих місцях, де організовано торгівлю тваринами та сировиною тваринного та рослинного походження. З початку 2014 року було проведено 116 перевірок суб’єктів господарювання, за виявлені порушення піддано штрафу 100 осіб на суму 6766,00 грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

17.07.2014 00052Робота із зверненнями громадян в архівному відділі Первомайської райдержадміністрації

  В архівному відділі Первомайської  райдержадміністрації  зберігаються документальні матеріали Національного архівного фонду підприємств і  організацій району за період 1943-2010 років в кількості 25801 одиниця зберігання та 3680 справ з особового складу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.10.2014 001871Районний фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості "Дивосвіт"

   20 жовтня 2014 року в малому залі ПК «Хімік»  в десятий раз пройшов районний фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості «Дивосвіт».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.10.2014 0036Вшановуючи пам’ять

     18 жовтня 2014 року, в затишному спортивному залі Більшовицької гімназії, за підтримкою районної державної адміністрації та обласної федерації волейболу пройшов традиційний, шостий за ліком, обласний волейбольний турнір серед жіночих команд. Присвячений він був пам’яті знаного в районі спортивного наставника, судді республіканської категорії Григорія Романовича Коломійця.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51

Об’ява

    З метою допомоги сім’ям осіб, родичі та близькі яких приймають участь в АТО на сході держави та з метою звільнення полонених, заручників та розшуку зниклих безвісти, відповідно до ЗУ «Про Службу безпеки України» у Києві в Міжвідомчому центрі допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників та розшуку зниклих безвісти та в регіональних органах СБУ проводиться особистий прийом громадян.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

20.10.2014 006403Відбулася чергова колегія райдержадміністрації

   20 жовтня 2014 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася чергова колегія райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району.
  У роботі колегії взяли участь: керівництво району, структурні підрозділи та управління адміністрації, районні організації, Первомайський міжрайонний прокурор, дільничні інспектори, керівники загальноосвітніх шкіл району, керівники сільськогосподарських підприємств району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 559 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті