Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00047Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції

  Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
  Вартість виробу для  учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

29.10.2014 001111Діяльність медичної частини Первомайської ВК (№117) щодо профілактики  розповсюдження ВІЛ-інфекції  серед засуджених

  В зв’язку з поширенням епідемії ВІЛ/СНІДу в усьому світі в Первомайській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№117) - профілактика поширення цього небезпечного захворювання носить комплексний, системний характер і відноситься до основних напрямків роботи медичного персоналу установи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00047Надання соціальних послуг населенню

  Про соціальні послуги:
  Соціальна сфера безпосередньо пов’язана з допомогою людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для того, щоб люди мали змогу скористатися цією допомогою, їх потрібно забезпечити інформацією про те, де і на яких умовах вони можуть її отримати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.07.2014 00063Підсумки виконання доходної частини місцевих  бюджетів за 9 місяців 2014 року

   На    спільному засіданні колегії Первомайської  районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району, яке відбулося  наприкінці жовтня 2014 року, були підведені підсумки виконавчої влади, щодо  стабільного функціонування бюджетної сфери за 9 місяців 2014р.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

29.10.2014 0022Підсумки позачергових виборів народних депутатів по Первомайському району

    26 жовтня поточного року в Україні відбулися позачергові вибори народних депутатів до Верховної ради України - головного законодавчого органу нашої держави. Активність виборців району на минулих виборах склала понад 50 відсотків. По мажоритарному одномандатному округу №178 найбільшу кількість голосів виборців отримали: Дмитро Добкін — 37%, Валерій Дема — 28,5%, Анатолій Русецький — 12%. У загальнодержавному багатомандатному окрузі виборці району віддали перевагу "Опозиційному блоку" — 38,5%, "Блоку Петра Порошенко" — 12,6%, "Радикальної партії Олега Ляшка" — 10%. Також 5 процентний бар’єр подолали "Народний фронт" та "Батьківщина".

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01102013Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, мешканці Первомайщини!

    28 жовтня вся Україна відмічає 70 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день ми вітаємо всіх ветеранів війни, які воювали за перемогу на фронті та в тилу. Для нас, нащадків солдат Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі та громадянська відповідальність, вічна подяка та повага.
    Шановні ветерани! Ви є взірцем відданого служіння Вітчизні! Дозвольте привітати усіх Вас з цим Днем «миру». Міцного здоров'я Вам та благополуччя, дорогі ветерани!

З глибокою повагою,
Заступник голови райдержадміністрації            І.Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

11111500Проведення внутрішнього оцінювання в терцентрі Первомайської РДА

  В територіальному центрі Первомайської РДА відповідно до «Методичних рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» затверджених наказом Міністерства соціальної політики України 27 грудня 2013 рок № 904 у жовтні місяці 2014 року розпочата робота з проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома. З цією метою призначена відповідальна особа, яка відповідає за організацію і проведення оцінки якості соціальних послуг на постійній основі та розроблення анкет, опитувальників для вивчення рівня задоволення отримувачів соціальної послуги, їх заповнення і аналізу. Створена комісія з оцінки якості, до складу якої включені як працівники терцентру так і отримувачі соціальної послуги догляду вдома. Директором терцентру затверджений план заходів по проведенню внутрішньої оцінки якості.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 558 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті