Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!

   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.11.13 № 1/9-785 «Про проведення акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» та з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури дітей та юнацтва, розвитку ціннісних орієнтацій та естетичних потреб учнів 11 листопада 2013 року в навчальних закладах Первомайського району було проведено акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Участь в заході взяли близько 600 дітей шкіл району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Довкілля чисте не там де прибирають,

а там де не смітять

 

З метою контролю за виконанням соціальних ініціатив Президента України 11 листопада на апаратній нараді Первомайської райдержадміністрації розглядалося питання «Про підсумки проведення в районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Мобільність соціальних робітників

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо покращення обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених верств населення 11 листопада 2013 року голова Первомайської районної державної адміністрації Віктор Намчук урочисто вручив 50 веломашин соціальним робітникам районного територіального центру.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Модернізація села та його відродження


   На виконання соціальних ініціатив Президента України та Національного плану дій на 2013 рік, на території села Верхній Бишкин по всіх вулицях встановлено вуличне освітлення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Проблеми соціально-економічного розвитку Первомайського району в розрізі сільських рад та їх вирішення - пріоритет у роботі райдержадміністрації

   Наголосив на апаратній нараді, яка відбулася 11 листопада, голова райдержадміністрації Віктор Намчук.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні співвітчизники!

   Первомайська райдержадміністрація вітає усіх з Днем української писемності та мови!
   Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
   Українська держава гарантує своїй національній мові всебічну підтримку та робить якнайбільше для того, щоб її престиж у нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася на рідних теренах. Упевнені, що українська мова і надалі служитиме єднанням між минулим і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
   Бажаю утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Голова райдержадміністрації                В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Слобожанщина є будинком для всіх національностей і народностей


   Сьогодні на Харківщині, в рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди і взаєморозуміння, задоволення культурних і освітніх потреб національних меншин, відбувся круглий стіл Департаменту масових комунікацій ХОДА з представниками національно-культурних товариств та об'єднань. У заході взяла участь директор Департаменту масових комунікацій Вікторія Маренич.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 558 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті