Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Харківська область посідає провідні позиції з інвестиційної привабливості


   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов. Він зазначив, що яскравим прикладом реалізації на Харківщині доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики є оцінка і Кабінету Міністрів, і незалежних організацій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області відкриваються представництва найбільших світових компаній


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив » розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Харківської ОДА Денис Ткачов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Інвестиційні проекти «Село майбутнього» і «Технополіс «П'ятихатки»
готові до реалізації


   На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики Харківською ОДА підготовлені кілька інвестиційних проектів. Один з них - «Село майбутнього» - згідно з рішенням Кабінету Міністрів України цього року став частиною Національного проекту «Відродження скотарства». Про це у програмі обласного радіо «Ранковий ексклюзив» сказав заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У минулому році було зареєстровано близько 120 тисяч звернень в дозвільні центри Харківщини


   В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного радіо заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів про те, що в Харківському регіоні триває робота з виконання доручень Президента України про забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Він нагадав, що Харківською обласною адміністрацією координувався проект із створення дозвільних центрів. В минулому році в центрах було зареєстровано близько 120 тис. звернень суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область посідає провідні місця за інвестиційною привабливістю


  Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков. За його словами, в економіку Харківської області за час незалежності України залучено понад 2,2 млрд. дол. США. На виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики за перше півріччя 2013 року в область залучено 39 млн. дол. США.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В I півріччі 2013 року обсяг реалізованої підприємствами Харківської області продукції збільшився на 5%


   Обсяг реалізованої продукції в I півріччі 2013 року в цілому по підприємствах збільшився більш ніж на 5% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. У середньому це більше ніж 11 тис. грн. на одного харків'янина. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За цим показником Харківська область посідає стійке восьме місце в Україні після Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Луганської, Київської областей та м. Києва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації


   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 558 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 130 гостей на сайті