Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін


   Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Все гарне, ще попереду


   Багато питань повинно знаходиться під контролем сільського голови, але виконання соціальних ініціатив Президента України насампред.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Впровадження інноваційних методів обслуговування пенсіонерів

   У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської РДА 3 вересня відбувся семінар з соціальними робітниками територіального центру з питань впровадження інноваційних методів обслуговування пенсіонерів з метою покращення їх життєдіяльності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Найвигідніший курс для України це той, де наша країна зможе отримати максимальну економічну вигоду. Віктор Звєрєв


   Унікальність положення України в новітній історії полягає в тому, що вона має блискучі можливості і всі передумови для розвитку ринків як у східному, так і в західному напрямку. Про це заявив президент Харківської торгово-промислової палати Віктор Звєрєв.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Великий Слобожанський ярмарок

   7-8 вересня 2013 року в м.Харків у презентаційно-виставковому центрі "Радмір Експохол" (вул. Академіка Павлова, 271) відбудеться Великий Слобожанський ярмарок. Початок роботи ярмарку о 9:00.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Культура і музика кордонів не мають. Юрій Янко


   Директор Харківської обласної філармонії, депутат Харківської обласної ради Юрій Янко упевнений, що європейська інтеграція повинна стати одним з основних пріоритетів України, а ініціативи Президента в цьому питанні - це потужний стимул для вливання українського народу в європейське співтовариство.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь підприємці, інвестори та науково-дослідні установи


   В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов розповів, що на Харківщині триває робота з виконання доручень Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики. Говорячи про Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» Денис Ткачов нагадав, що форум у Харкові проходитиме вже вп’яте, і цього року передбачається участь в ньому мінімальної кількості представників державних структур.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 557 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 126 гостей на сайті