Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

11.03.2014До уваги власників автотранспорту !
Первомайська районна державна адміністрація
ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ
з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Первомайського району, що відбудуться 10 квітня 2014 року!

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 000903Шановні Первомайці!

9 березня ми відзначаємо 200-річчя від дня народження видатного українського поета та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка — Шевченківський день. Не виникає сумнівів, що це була і залишається одна з найвеличніших постатей української нації, стрижень її розвитку.

Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам'ятати про генія українського народу. Тож будьмо достойні його віри у краще майбуття. Живімо браття в мирі, злагоді, любові.

Бажаю всім у Шевченківський день ще раз звернутися до «Кобзаря», віднайти щось нове, вдуматись в ті речі, що вже котре століття доносить до нас великий український поет Тарас Шевченко.

 

Голова райдержадміністрації                              В.Намчук

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 000803Любі жінки!

Від щирого серця вітаю Вас з 8 Березня – чудовим святом, що приносить нам неповторне відчуття наближення весни, особливий стан душі, коли віриться тільки в хороше. Найніжніші слова промовляю цього дня Вам – матерям, дружинам і нареченим, сестрам і донькам. Вам дарую свою любов і квіти. Все найкраще в світі починається з Вас, освячується Вашою мудрістю, безмежною душевною ласкою, милосердям і добротою. До Ваших рук прагнемо доторкнутися у важкі часи, до Вашого серця доносимо свої щирі почуття.

Щиро вітаю Вас зі святом. Бажаю Вам дорогі, неповторні жінки, здоров’я, добра, родинної злагоди, уваги і відданості найближчих і найдорожчих Вам людей. Любові Вам і здійснення всіх найзаповітніших мрій!

 

З глибокою повагою і любов’ю,

Голова райдержадміністрації                    В.Намчук

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0020703Шановні землевпорядники!

           Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть найкращі вітання з професійним святом – Днем землевпорядника.

     Щиро дякую Вам за наполегливу працю, майстерність, терпіння. Від усього серця хочеться побажати міцного здоров’я, добра, успіхів, оптимізму, наснаги в роботі, впевненості в завтрашньому дні. Нехай в Ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.

           

З повагою,

Голова райдержадміністрації            В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 00145040Благоустрій сільської ради

Верхньобишкинською сільською радою Первомайського району проведено запланований комплекс робіт щодо створення зручних, здорових й культурних умов життя для населення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 008811Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим багатодітним сім’ям

24 лютого 2014 року в Первомайській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань надання населенню житлових субсидій та соціальної допомоги.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 01111208Робоча нарада спеціалістів та фахівців

   24 лютого 2014 року в Первомайському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася робоча нарада спеціалістів та фахівців центру.

Під час робочого зібрання розглядалися питання, що стосуються соціального захисту вразливих категорій сімей, та заходів, спрямованих на повне охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннє виявлення проблемних сімей і вчасне надання їм допомоги, а також на покращення якості надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 557 з 700
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті