Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Активна громада - запорука успіху

   Покращення життя громади багато в чому залежить від громадянської ініціативи її жителів. Саме активність членів громади зумовлює її успіх у вирішенні тих чи інших завдань

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Не старіють душею ветерани спорту

  Після введення в експлуатацію сучасного спортивного майданчика з синтетичним покриттям, збудованого в районі з метою виконання соціальних ініціатив Президента України, направлених на розбудову та оновлення спортивної інфраструктури держави, спортивне життя району значно пожвавішало.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зберегти історію

   На виконання соціальних ініціатив Президента України та Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» в Первомайському районі створюється мережа трудових архівів при сільських радах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Громадська рада при ХОДА допомагає здійснювати взаємовигідне співробітництво влади та громадських організацій


   Про це сьогодні в ході прес-конференції заявила голова Громадської ради при Харківській ОДА Ірина Давидова. За її словами з метою реалізації завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики в регіоні створено Громадську раду при ОДА. Вона складається з 132 членів організацій, які працюють в 11 комітетах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Основа побудови сильного громадянського суспільства – у створенні чіткої вертикалі взаємодії


   Питання створення сильного громадського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики, які зараз вирішується на завдання Президента України, є надзвичайно об’ємними. Таку думку висловила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Вікторія Маренич.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Залучення громадськості до розвитку
суспільства та реалізації державної політики

   «Залучення громадськості до розвитку суспільства та реалізації державної політики – основне завдання Президента України, яке успішно реалізовується в нашому районі» - зазначила на засіданні круглого стілу з головами сільських рад з питання розробки міні-проектів та подальшої їх участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Україна має потребу в людях з активною громадською позицією. Михайло Добкін


   Сьогодні на обласному телебаченні відбулвся ефір зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з членами Правління громадської ради при ХОДА, яка проходила у форматі «Чай з губернатором».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 557 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті