Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 001703Робота колегії райдержадміністрації

17 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Намчука, відбулось спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно – господарським активом району. Питання винесені на розгляд:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

shevron mvsЗа участь у несанкціонованих заходах чинним законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність


Найближчим часом в Харкові планується проведення масових заходів за участю великої кількості громадян. За інформацією, яка поширюється окремими ЗМІ, до міста Харкова можуть прибути радикально налаштовані особи, в тому числі із сусідніх країн, для дестабілізації політичної ситуації в регіоні.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 001603Шановні працівники житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування!

   Первомайська районна державна адміністрація щиро вітає працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом.

  Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу міста і району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх гарного настрою та самопочуття.

  Нехай Ваші зусилля сприяють зростанню комфортності життя наших жителів, забезпечують задоволення їхніх потреб, а також розширюється асортимент послуг.

   Бажаю Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

 

Голова райдержадміністрації                                  В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 0026362Технічна інвентаризація захисних споруд

Відділом цивільного захисту Первомайської райдержадміністрації, відповідно до методичних рекомендацій щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) та наказу МНС №390 від 10.06.2010р. проводиться технічна інвентаризація захисних споруд, розташованих на території району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

13.03.2014dsc06549Моніторинг стану перебування засуджених Первомайської виправної колонії (№ 117) проведений представниками Харківської обласної спостережної комісії та Первомайської районної спостережної комісії


   07 березня 2014 року Харківською обласною спільно з Первомайською районною спостережними комісіями був проведений моніторинг стану перебування засуджених в Первомайській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№117) за двома напрямками – стан матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 00111203Фонд соціального страхування інформує:

Зміївською міжрайонною виконавчою дирекцією Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проведена у 2013 році змістовна робота по забезпеченню працюючого населення та дітей санаторно-курортними путівками.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

12.03.2014konkursКонкурс на формування складу спостережної комісії Первомайської райдержадміністрації

Первомайська районна державна адміністрація, у зв’язку з необхідністю формування нового складу комісії, просить підприємства, установи та організації всіх форм власності, які бажають включити до складу спостережної комісії райдержадміністрації своїх представників, надати свої пропозиції, а громадянам – заяви, до Первомайської районної державної адміністрації, в термін до 30 травня 2014 року, за адресою: м.Первомайський, вул. Леніна, 16, каб. 26. Телефон для довідок 3-50-34.
Також зазначаємо, що районна спостережна комісія продовжує діяти в наявному складі до затвердження нового складу комісії.

 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 556 з 700
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті