Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Голосування на дому - що треба знати виборцю Первомайщини


   Ні для кого не секрет, що саме голосування за межами приміщень для голосування було і буде предметом найприскіпливішої уваги спостерігачів, кандидатів та їх довірених осіб під час будь-якого виборчого процесу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Енергозбереження – першочергове завдання влади


   На виконання завдань та соціальних ініціатив  Президента України Віктора Януковича, та розпорядження Кабінету Міністрів України  від 26.06.2013 №494р, яким передбачено зменшити споживання природного газу на 50%, Первомайською райдержадміністрацією ведеться постійна робота в зазначеному напрямку.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Україна вибудовує прагматичні ділові відносини як з ЄС, так і з Митним союзом. Михайло Добкін


   Про це повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Говорячи про євроінтеграцію, він зазначив, що Україна відстоює національні інтереси. Тому сьогодні держава вибудовує прагматичні ділові відносини як з Європейським Союзом, так і з Митним союзом.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Сьогодні люди творчих професій вільно почуваються на європейських майданчиках. Михайло Добкін


   Голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив, що він повністю підтримує позицію Президента в питанні євроінтеграції України. Про це він повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Входження України в зону вільної торгівлі найкращим чином позначиться на умовах та перспективах ведення бізнесу в країні


   «Європейська Бізнес Асоціація спільно з бізнес-спільнотою України, представленою в рамках Асоціації, а на сьогодні це 919 українських та міжнародних компаній, повністю підтримує підписання Угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA) і вважає євроінтеграцію України одним з першочергових пріоритетів і напрямів своєї діяльності», - заявила регіональний менеджер Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ірина Коновалова.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Україна прагне до європейських стандартів


   Щоб вийти на ринки Європи, необхідно відповідати тим стандартам, які ставить Євросоюз, а вони дуже високі. Для того, щоб їм відповідати, необхідно модернізувати виробництво і отримати сертифікати, за якими можна вивозити продукцію за межі України на територію Європейського Союзу. Про це повідомив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні в 19:30, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він також зазначив, що присутність української продукції на європейських ринках буде підтвердженням того, що Україна намагається зайняти свою нішу серед тих держав, які торгують на ринку ЄС.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Угода про асоціацію з ЄС сприятиме економічному зростанню України


   Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат запевнив, Республіка Польща сподівається, що під час листопадового саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі Угода України про асоціацію з Європейським Союзом буде підписана.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 556 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 98 гостей на сайті