Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

«Ярмарок кар’єри» у Первомайському міськрайонному центрі зайнятості

   На виконання завдань уряду та соціальних ініціатив Президента України спільними зусиллями Харківського обласного центру зайнятості та Первомайського міськрайонного центру зайнятості 12 листопада 2013 року було організовано та проведено «Ярмарок кар’єри», який проходив у приміщенні будинку культури «Хімік» м.Первомайського.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ДИТЯЧИМ БУДИНКАМ СІМЕЙНОГО ТИПУ РАЙОНУ НАДАНА
АДРЕСНА ДОПОМОГА

   У Первомайському районі набуває розвитку така форма сімейного виховання, як  дитячий будинок сімейного типу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Правова освіта населення є одним із пріоритетів державної політики


   Одним з напрямків реалізації в Харківському регіоні завдань Віктора Януковича щодо громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політики є діяльність ХОДА та її консультативно-дорадчого органу, яким є Харківська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Про це повідомив в ході прес-туру ЗМІ Харківщини до Вовчанського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Анпілогов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Первомайська райдержадміністрація щиро вітає робітників полів та всього агропромислового комплексу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Велике спасибі Вам за нелегку працю, за натруджені Ваші долоні, за повагу та любов до рідної землі. Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві за останні роки стали загальновизнаними. Завдяки «золотим рукам» сільських трудівників, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша Первомайська земля. Всі ми розуміємо, як потрібна людям ця професія. Низький уклін Вам і велика вдячність!
Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним та близьким, на благо розквіту рідного краю.
    
З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації                В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Дорогі студенти Первомайщини!

   17 листопада вся студентська молодь святкує Міжнародний день студента. В цей прекрасний день Первомайська райдержадміністрація від щирого серця вітає всіх студентів району та міста з цим святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя в особистому житті, любові, успіхів та натхнення в навчанні, злагоди та добробуту у Вашому житті. Йдіть до поставлених цілей твердо та впевнено. Оптимізму та наснаги у здобутті освіти вищого рівня.

Голова райдержадміністрації                В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

   Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть привітання з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.
   Сьогодні не можна собі уявити життя без телебачення, радіо телефонного та поштового зв’язку – настільки міцно увійшли вони в нашу повсякденність, переплелися з роботою та відпочинком, заволоділи думками та розумом. Завдяки Вам, люди отримують найсвіжішу інформацію про останні події в районі, місті, країні, всьому світі, знаходять для себе потрібні, цікаві знання, спілкуються та перебувають  у  вирії  сучасного  життя.  Ми  дякуємо Вам  за вміння
та майстерність.
   Бажаю і надалі розвиватися та розквітати, здобувати нових професійних висот, бути здоровими, щасливими, жити в злагоді й добробуті!

З повагою,
Голова райдержадміністрації                           В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Робота виконавчої влади в напрямку наповнення доходної частини місцевих бюджетів

   13 листопада 2013 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов'язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, на якій розглядалися питання сплати податку на доходи фізичних осіб з виплаченої орендної плати за земельні паї та надходжень по втратах за використання земель без правовстановлюючих  документів,  були запрошені керівники підприємств, фізичні особи для доведення завдань та складання графіків сплати платежів до бюджету.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 556 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті