Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00045Військовий збір: відповідальність за несплату

  За ненарахування, неутримання та/або несплату військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність, пеня та адміністративна відповідальність.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0018052014Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

  Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
  Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Завдячуючи Вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, в свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
  Бажаю Вам міцного здоров”я, добра, успіхів, оптимізму, наснаги в роботі, впевненості в завтрашньому дні. Нехай в Ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.

Заступник голови райдержадміністрації                І. Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ukrmovaШановні співвітчизники!

   Первомайська райдержадміністрація вітає усіх з Днем української писемності та мови!
  Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
  Упевнена, що українська мова і надалі служитиме єднанням між минулим і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
  Державна мова створює індивідуальне обличчя країни і нації, тож нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Заступник голови райдержадміністрації                І. Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

07.11.2014 00133Заради легкої наживи

  Заради легкої наживи молодик вирубував сокирою телефонний кабель та здавав його на пункт прийому металу.
  Про всі випадки до чергової частини Первомайського райвідділу міліції повідомляли представники Первомайського відділення Харківської філії ВАТ «Укртелеком».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 45535Управління ветеринарної медицини в Первомайському районі інформує

  Управлінням ветеринарної медицини в Первомайському районі постійно здійснюється контроль за дотриманням ветеринарно-санітарних правил на ринку та інших пристосованих місцях, де організовано торгівлю тваринами та сировиною тваринного та рослинного походження. З початку 2014 року було проведено 116 перевірок суб’єктів господарювання, за виявлені порушення піддано штрафу 100 осіб на суму 6766,00 грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27 10 2014 00011Місячник добровільної здачі зброї на Первомайщині

    З початку жовтня мешканці міста та району вже здали до органів внутрішніх справ 18 одиниць зброї. Серед загальної кількості переважають мисливські рушниці, газові револьвери та пістолети.
    Так, в ході проведення місячника, до Первомайського райвідділу міліції вже здано чотири одиниці гладкоствольної зброї  (мисливські рушниці), одна одиниця армійського зразка 1898 року (гвинтівка Мосіна), 1 газовий пістолет німецького виробництва, 1 пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу гумовими кулями та 4 патрони калібру 5,45 мм.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

03.11.2014 001304Сьогодення та перспективи розвитку сімейної медицини

  30-31 жовтня 2014 року у м. Києві представник Первомайського району головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Раїса Горячок взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє сімейної медицини».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 556 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті