Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 28.01.2014Президент підписав Указ про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України


   Президент України прийняв відставку Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, задовольнивши його заяву про відставку.
Оскільки за статтею 115 Конституції України відставка Прем'єр-міністра України має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України, Президент України прийняв і відставку Уряду держави.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 mage001Змінено порядок надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг


   Постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 року № 921 «Про внесення змін до Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг», що набрала чинності з 31.12.2013 року, затверджено ряд нових положень, зокрема:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 12659817Президент робить всі кроки, щоб знайти компроміс, який задовольнить усі сторони протистояння. Михайло Добкін


   На брифінгу голова облдержадміністрації Михайло Добкін підкреслив, що у випадку, якщо буде переформатовано уряд і туди увійдуть представники опозиції, можливості спільної роботи столиці та регіону обов'язково будуть знайдені.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 1010517Тиждень Соборності


   На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках очікування перших результатів реалізації в регіонах завдань щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки в районному відділі освіти, загальноосвітніх навчальних закладах Первомайського району протягом 20-24 січня 2014 року проведені інформаційно-просвітницькі та виховні заходи: інформаційні хвилини, виховні години, усні журнали, присвячені відзначенню Дня Соборності в Україні.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 pervomayskyiІнвестиційна привабливість Первомайщини


   На сьогодні Первомайщина є одним з найбільш інвестиційно привабливих регіонів Харківщини. Це обумовлено як вигідним економіко - географічним положенням (близькість вугільно - металургійної бази Донбасу та Придніпров'я, сусідство високорозвинених районів Росії), так і достатньо багатим набором власних сировинних ресурсів. Ці ресурси дозволяють розвивати паливно- енергетичну, хімічну промисловість, скляне і фарфоро-фаянсове виробництво, виробництво будматеріалів. Тому в м.Первомайський в 60- х роках був побудований Хімічний завод - один з найбільших на той час в Європі. На жаль, на сьогодні хімзавод ліквідовано, але залишилась розгалужена діюча інфраструктура, яка значною мірою впливає на залучення інвестицій у район. Найважливішими для зручності роботи інвесторів є близькість до автомагістралей та залізниці, підготовлені території, з побудованими водогонами, газопроводами та лініями електропередач, які можна використовувати під реалізацію інвестиційних проектів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 4960Високі стандарти життя


   В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Україна для людей», в останні дні січня, в ході відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки, проведено нараду - семінар на тему: «Забезпечення громадянської злагоди та національної єдності в сучасному суспільстві».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 2014zakonДо уваги зареєстрованих громадських об'єднань та відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій!


   Відповідно до пункту 3 розділу ІІ. «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» (далі – Закон про внесення змін), прийнятого Верховною Радою України 16.01.2014 № 721-VІІ, громадські об’єднання, а також відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, які на день набрання чинності цим Законом отримують кошти чи інше майно з іноземних джерел та беруть участь у політичній діяльності, яка здійснюється на території України, зобов’язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом здійснити дії, необхідні для набуття ними статусу громадського об’єднання, яке виконує функції іноземного агента, а також дії, необхідні для приведення найменування у відповідність до вимог Закону про внесення змін.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 555 з 689
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті