Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

18.11.2014 00011Подача декларації про доходи – законодавчо обумовлений перший крок для виїзду за кордон

  Громадяни України, які планують виїхати за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду, подати до органів державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51До уваги передплатників!

     З 12 вересня 2014 року в об'єктах поштового зв'язку УДППЗ «Укрпошта» розпочато приймання передплати періодичних друкованих видань на 2015 рік.
     Передплата на видання загальнодержавної сфери розповсюдження проводиться за «Каталогом видань України на 2015 рік» і триватиме до 16 грудня 2014 року включно.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

studentДорогі студенти Первомайщини!

    17 листопада вся студентська молодь святкує Міжнародний день студента. В цей прекрасний день Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають всіх студентів району та міста з цим святом. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя в особистому житті, любові, успіхів та натхнення в навчанні, злагоди та добробуту у Вашому житті. Йдіть до поставлених цілей твердо та впевнено. Оптимізму та наснаги у здобутті освіти вищого рівня.


Заступник голови райдержадміністрації             І. Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

17.11.2014 00039Ігнорування простих правил

  З настанням холодних осінніх днів люди, щоб зігріти свої житла, використовують саме різні пристосування: печі, каміни, електронагрівачі кустарного зразка і так далі. Щороку на цей період припадає пік пожеж. Це означає, що громадяни забувають або ігнорують правила безпеки при користуванні опалювальними приладами. Рейд, організований для профілактики пожеж в побуті, пройшов по Первомайщині.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.11.2014 00 27Нові знання - в новому класі

    13 листопада 2014 року у другокласників Грушинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося свято - після поточного ремонту приміщення учні перейшли до нового класу.
    На святкову лінійку зібралися учні школи, батьки, працівники школи та прибули почесні гості — заступник голови Первомайської райдержадміністрації Ірина Бомко, керівник апарату Первомайської райдержадміністрації Віктор Засуха, Грушинський сільський голова Ганна Воловик.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

silgospШановні працівники та ветерани сільського господарства!

   Первомайська райдержадміністрація щиро вітає робітників полів та всього агропромислового комплексу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
    Велике спасибі Вам за нелегку працю, за натруджені Ваші долоні, за повагу та любов до рідної землі. Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві за останні роки стали загальновизнаними. Завдяки «золотим рукам» сільських трудівників, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша Первомайська земля. Всі ми розуміємо, як потрібна людям ця професія. Низький уклін Вам і велика вдячність!
    Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним та близьким, на благо розквіту рідного краю.
    
З повагою,
Заступник голови райдержадміністрації                І. Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

zvjazkyШановні працівники радіо, телебачення та зв"язку!

  Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть привітання з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв"язку.
  Сьогодні не можна собі уявити життя без телебачення, радіо телефонного та поштового зв"язку – настільки міцно увійшли вони в нашу повсякденність, переплелися з роботою та відпочинком, заволоділи думками та розумом. Завдяки Вам, люди отримують найсвіжішу інформацію про останні події в районі, місті, країні, всьому світі, знаходять для себе потрібні, цікаві знання, спілкуються та перебувають  у  вирії  сучасного  життя. Дякую Вам за вміння та майстерність.
  Бажаю і надалі розвиватися та розквітати, здобувати нових професійних висот, бути здоровими, щасливими, жити в злагоді й добробуті!

Заступник голови райдержадміністрації                І. Бомко

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 554 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті