Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На Харківщині запроваджено карантинні заходи


   Згідно з розпорядженням голови ХОДА №479 від 25 листопада 2013 року на Харківщині будуть вжиті заходи щодо недопущення розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Відбірковий етап фестивалю «Доньки – матері»

   21 листопада 2013 року на базі відділу освіти райдержадміністрації на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» відбувся відбірковий етап районного фестивалю-конкурсу «Доньки – матері», в якому взяли участь 7 дівчаток віком від 5 до 12 років та їх мами з Більшовицької гімназії, Біляївського, Берецького, Михайлівського навчально-виховного комбінату, Грушинської, Червонознаменівської та Шульської загальноосвітніх шкіл.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В області на 100% виконується завдання Президента щодо забезпечення гарантованих прав дітей


   В області на 100% виконується завдання Президента щодо забезпечення гарантованих прав дітей. Це право на освіту, на дошкільну освіту і право на всебічний розвиток у формі позашкільної освіти. Про це заявив директор Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Харківська область – лідер з влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання


   Про це повідомила начальник служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських. За її словами, в Україні знизилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з 102 тис. до 92 тис. При чому 80% цієї категорії дітей виховуються у сімейних формах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини


   Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вперше за роки незалежності України позашкільній освіті приділяється така велика увага. Михайло Добкін


   Сьогодні на Харківщині вперше відбувся Обласний круглий стіл працівників позашкільних навчальних закладів області «Рік дитячої творчості в навчальних закладах Харківщини». Як прокоментував голова ХОДА Михайло Добкін, позашкільній освіті зараз приділяється багато уваги.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Формування методичної компетентності керівника загальноосвітнього навчального закладу

   Практичний семінар на тему «Етапи здійснення директором загальноосвітнього навчального закладу організаційно-методичної роботи з педагогічним колективом в умовах покращення якості навчально-виховного процесу» для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Первомайського району відбувся на базі однієї з найкращих шкіл району — Правдинського навчально-виховного комплексу. Це результати забезпечення у районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 554 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті