Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Головною умовою для розвитку бізнесу є його довіра до влади


   Про це сьогодні під час брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В Україні необхідно проводити послідовні та рішучі реформи. Лєшек Бальцерович


   Виступаючи на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» спеціальний гість форуму, відомий реформатор економічної системи Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що розвиток економіки держави залежить від таких факторів, як кількість приватних підприємців, їх незалежність від політики і рівень конкуренції. Він також провів порівняльний аналіз реформ у постсоціалістичних країнах, розповів про економічні наслідки соціалізму і привів шляхи виходу з економічної ситуації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Компанія «Шелл» не бачить ризиків для своїх інвестицій в Харківській області


   Як зазначив у ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» віце-президент компанії «Шелл» із зв'язків з державними органами влади у світі Шон Руні, компанія завжди шукає для роботи стабільну ділову обстановку.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України


   Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Курс национальной валюты в Украине остается устойчивым. Энди Кузич


Финансовая система Украины стабильна, курс национальной валюты остается устойчивым. Об этом заявил директор по развитию бизнеса PricewaterhouseCoopers Украина Энди Кузич, отвечая на вопросы журналистов во время пресс-тура на V Международного экономического форума «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!»

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зміни у структурі апарату райдержадміністрації


   З метою забезпечення реалізації в районі соціальних ініціатив Глави держави, окремих доручень Адміністрації Президента України, роз’яснення цілей і змісту соціально-економічних реформ, розпорядженням голови Первомайської районної державної адміністрації  від 22 серпня 2013 року №433 «Про внесення змін до структури районної державної адміністрації» з 1 вересня 2013 року у структурі апарату райдержадміністрації утворено сектор масових комунікацій із чисельністю дві одиниці.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Юридичний відділ райдержадміністрації інформує


   З 01 липня 2013 року набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», який регулює аквакультуру як окремий вид господарської діяльності. Цей Закон встановлює порядок використання водних об’єктів для одержання риби та інших водних організмів, а також регламентує взаємовідносини органів державної влади, місцевого самоврядування із суб’єктами господарювання (в тому числі з орендарями), які здійснюють рибогосподарську діяльність.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 554 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті