Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітає всіх мешканців району та міста з Днем міжнародної солідарності трудящих.
    1 травня – традиційне свято весни, праці, миру та дружби. Нехай з цим днем в кожну родину прийде тепло, радість, взаєморозуміння та щастя.

    З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники сфери охорони праці!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом. Ваш особистий внесок у створення безпечних умов праці, запобігання аваріям, виробничому травматизму має особливе значення. Ваша діяльність спрямована на збереження найціннішого потенціалу держави – її людей, що заслуговує на велику подяку.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, здійснення всіх найзаповітніших задумів. Нехай вони завжди знаходять розуміння і підтримку в серцях людей, а Ваша життєва енергія, мудрість та ділові якості примножують трудові здобутки нашої країни.
З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні учасники аварії на Чорнобильській АЕС,
мешканці району та міста


    Чорнобильська катастрофа увійшла в історію України, як жахлива трагедія всього народу. Вона торкнулася кожного, спричинивши на довгі роки невиправні та важкі техногенні наслідки для всього живого. Наслідки були б ще страшнішими, якщо тоді, багато років тому, люди не вступили б у боротьбу з цією бідою. Той реактор став жертовником для багатьох героїв, які ціною власного життя, намагалися врятувати подальше існування нашого народу, як повноцінної, здорової нації. Низький уклін та велика вдячність всім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації            Голова районної ради
В.Намчук                                              А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники Державної пенітенціарної служби України!


  Щиро вітаємо Вас з професійним святом. На Вас покладені завдання не лише забезпечення належної охорони  та ізоляції правопорушників, а й створення умов для їх ресоціалізації, повернення до нормального життя в суспільстві. І Ви з гідністю несете покладений на Вас обов’язок.
  Щиро дякуємо Вам за високопрофесійну працю. Бажаємо міцного здоров"я, щасливих років життя, творчого підходу до нелегкою справи, нових вагомих успіхів у роботі.


Голова райдержадміністрації          Голова районної ради
В.Намчук                                            А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні природоохоронці!


  Щиро вітаємо Вас з Днем довкілля. Завдяки Вашій цілеспрямованій роботі збільшується коло людей, які визнають особисту відповідальність за стан довкілля і бажають змінити його на краще. Екологічні цінності стають визначальними при оцінці роботи господарського комплексу. Це дає змогу розпочати процес поступової реабілітації екологічної системи району.
  Щиро дякуємо Вам за наполегливу, самовіддану працю. Бажаємо міцного здоров"я, щастя, благополуччя, нових вагомих успіхів у роботі, від результатів якої залежить майбутнє нашого району.

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні Первомайці !


  12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нового. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.
  Вітаємо Вас зі святом і бажаємо, крім традиційного міцного здоров'я, ніколи не спинятися на досягнутому і завжди прагнути більшого! Нехай Ваші помисли будуть такими чистими, як небо, вчинки такими ж яскравими, як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим, як сам Всесвіт!

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Держслужбовці наводять лад

  В п’ятницю, 5 квітня 2013 року, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», керівництво райдержадміністрації та районної ради, а також працівники апарату і структурних підрозділів районної державної адміністрації і районної ради взяли участь у приведенні до належного стану прилеглих територій.
  Організовано прибирання та вивезення сміття, впорядкування клумб, очищення придорожніх смуг, впорядкування території біля адміністративної будівлі райдержадміністрації.

 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 553 з 578
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 58 гостей на сайті