Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Вимоги МВФ щодо підняття тарифів для населення є неприйнятними - Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наголошує, що вимоги Міжнародного валютного фонду щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення є неприйнятними.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента

Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Наше майбутнє в єдиній європейській сім'ї. Михайло Добкін


   Про це сьогодні в ході зустрічі з кореспондентами центральних телеканалів і національних інтернет-агентств у форматі «Чай з губернатором» сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дні відкритості – це можливість привернути увагу до того, що отримати інформацію про діяльність влади можна швидко і доступно


   У рамках Днів відкритості, що відбуваються на Харківщині згідно соціальних ініціатив Президента України, організована ціла низка заходів: прес-конференції, Інтернет-конференції, участь у прямих телефонних лініях та безліч інших. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, ці заходи дадуть додаткову можливість дізнатися більше про роботу тієї чи іншої державної структури або чиновника.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В Харківській області відкрито близько 300 нових гуртків та секцій


   Про це під час прес-конференції на тему: «Перші результати забезпечення в регіоні збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» розповів директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Роман Шаповал. За його словами, основним досягненням Харківської області є збереження мережі позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Кроки держави в боротьбі з гіпертонією

   З метою підвищення економічної доступності лікарських засобів, в першу чергу для соціально незахищених хворих на гіпертонічну хворобу, на виконання соціальних ініціатив Президента України, Кабінетом Міністрів України 25 квітня 2012 року була прийнята постанова № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою». Також був визначений порядок часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ЯКІСНИЙ СКЛАД ДІЛЬНИЧНИХ КОМІСЙ – ЗАЛОГ УСПІШНОГО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ НА ПЕРВОМАЙЩИНІ

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Первомайської РДА постійно приймає активну участь в заходах щодо підготовки та проведення виборів усіх рівнів. Як показує практика, найкращі підсумки роботи мали ті виборчі дільниці, склад яких був сформований за поданням місцевих осередків політичних партій або кандидатів у депутати з представників, які пройшли спеціальне навчання або неодноразово брали участь в організації та проведенню виборів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 553 з 665
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті