Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

24.11.2014 1001Профілактика насильства в дитячому колективі

  В листопаді спеціалістами центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді були проведені лекції для учнів ЗОШ району на тему: «Проблеми насильства в дитячому колективі».
  Метою заходу було формування навичок протистояння різним видам насильства, формування дружніх стосунків між учнями, почуття гідності, гордості, та поняття честі у стосунках. Профілактичний захід був направлений на виховання юридичної, психологічної та патріотичної свідомості дітей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

126052Шановна громадськість!

  22 листопада Україна віддає шану пам’яті жертв найбільшої трагедії нашого народу – Голодомору 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів людей.
  На своєму історичному шляху український народ зазнавав багато трагічних випробувань. Однак те, що випало на його долю у той мирний час, затьмарило своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Чітко спланований і реалізований голодомор та масові політичні репресії поставили під сумнів саме існування української нації. Голодомор став національною катастрофою, тим кривавим мечем, який не пощадив ні старих, ні малих. Люди вмирали цілими селами. З покон віку родюча, хлібна земля зненацька стала спустошеною та обезлюденою.
  Сьогодні пам’ять про мільйони загиблих співвітчизників стукає в наші серця. І ми зобов’язані зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь. Згадаймо у наших молитвах всіх тих, хто страждав і прийняв безвинно смерть від Голодомору. Хай ця пам’ять згуртує нас, живих, додасть сили та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави та недопущення таких трагічних катастроф.

Заступник голови райдержадміністрації                І. Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.11.2014 0029Доставка пенсії – як свято

  «З нетерпінням чекаю на 7 число кожного місяця – Людмила, наша листоноша, приносить пенсію – це як маленьке свято для мене. Ще й комуналку прийме, щоб в черзі не стояти, а як треба – то й хліба купить і принесе! Я з нею ще люблю поговорити – все ж веселіше так», – ділиться своїми враженнями пенсіонерка Галина Миколаївна, яка отримує пенсію через Укрпошту.  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.07.2014 00045Місцеві бюджети отримали понад 195 млн грн.

   Впродовж десяти місяців цього року до місцевих бюджетів нашого регіону платники Лозівщини, Первомайщини та Близнюківщини сплатили понад 195 млн грн податків і зборів. За словами начальника Лозівської ОДПІ Валентина Тетянчука, це майже на 14 млн грн більше від запланованого та на 11 млн грн більше, ніж за січень-жовтень минулого року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19.11.2014 0066Біляївський  «бабій бунт»

  Зараз вже важко і згадати, коли це почалося…
  Одна із жіночок, які відвідують відділення соціально-побутової адаптації с. Біляївка в голос промовила свою мрію: «Оце б поїхати до театру на виставу!», з цього все і почалося…

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51УКРПОШТА ЗАПРОШУЄ СКОРИСТАТИСЯ МОЖЛИВІСТЮ ЗАМОВИТИ КВИТКИ НА ВСІ ВИДИ ТРАНСПОРТУ В ПОШТОВИХ ВІДДІЛЕННЯХ

      Шановні споживачі! У поштових відділеннях Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» ви маєте можливість завчасно придбати квитки на потяг, літак та автобус.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

18.11.2014 0075Питання колегії

  17 листопада 2014 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася чергова колегія райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 553 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті