Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Харківщина має найвищий серед регіонів України показник за кількістю дітей, які займаються спортом


   Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині створюється система, яка дозволяє через масовий спорт відбирати найкращих для занять у спортивних секціях


   Сьогодні в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін зазначив, що на Харківщині триває робота з виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України», спрямованих на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини. На Харківщині триває будівництво ФОКів, спортивних майданчиків, встановлюються тренажери та обладнання, найближчим часом планується розпочати ремонт спортивних стадіонів у школах. Голова ХОДА зазначив, що сьогодні створюється система, яка дозволяє відбирати найкращих дітей для занять у спортивних секціях через масовий спорт.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Свято Великого Слобожанського ярмарку

   7-8 вересня 2013 року в м.Харків у презентаційно-виставковому центрі "Радмір Експохол" відбувся Великий Слобожанський ярмарок.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайский район принял участие в экономическом форуме         «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!»

   V Международный экономический форум «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!» прошел 6 сентября, в «SuperiorGolf&SpaResort».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції


   Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Децентралізація влади – складова успіху реформ. Лєшек Бальцерович


   Сьогодні в ході пресс-туру для журналістів на V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» ідеолог реформ у Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що однією з важливих умов успішної реалізації реформ на теренах країн постсоціалістичного простору є децентралізація влади.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Провідним компаніям світу комфортно працювати в Харківській області


   У ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» голова Харківської ОДА Михайло Добкін, говорячи про те, що необхідно зробити для успішності реформ , зазначив, що першою запорукою успіху є об'єднання еліт : політичної , творчої та бізнес - еліти.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 552 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 133 гостей на сайті