Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 002804Шановні працівники сфери охорони праці !

  Первомайська райдержадміністрація вітає Вас з професійним святом. Ваш особистий внесок у створення безпечних умов праці, запобігання аваріям, виробничому травматизму має особливе значення. Ваша діяльність спрямована на збереження найціннішого потенціалу держави – здоров»я її людей, заслуговує на велику подяку.

    Бажаю Вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги, здійснення всіх найзаповітніших задумів. Нехай вони завжди знаходять розуміння і підтримку в серцях людей, а Ваша життєва енергія, мудрість та ділові якості примножують трудові здобутки нашої країни.

Голова райдержадміністрації                       В.Намчук

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0032504Медична допомога - до кожного

З початку квітня 2014 року з метою наближення медичної допомоги до сільських мешканців Первомайського району центральною районною лікарнею організована виїзна поліклініка у складі лікарів: терапевта, акушер-гінеколога, лікаря УЗД, лаборанта клініко-діагностичної лабораторії, медичних сестер кабінету ЕКГ та офтальмологічного кабінету.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0022081До уваги харків'ян і жителів області!

   За підтримки голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути в період з 25 до 30 квітня в області формується підрозділ територіальної оборони Збройних Сил України, основним завданням котрого є у взаємодії з підрозділами Державної прикордонної служби України посилення державного кордону, охорона особливо важливих об'єктів, які забезпечують життєдіяльність міста Харкова та області. Про це повідомив в.о. військового комісара Харківської області полковник Олександр Біда.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0002604Шановні учасники аварії на Чорнобильській АЕС жителі району та міста

            Чорнобильська катастрофа увійшла в історію України, як жахлива трагедія всього народу. Вона торкнулася кожного, спричинивши на довгі роки невиправні та важкі техногенні наслідки для всього живого. Наслідки були б ще страшнішими, якби 28 років тому, люди не вступили б у боротьбу з цією бідою. Низький уклін тим, хто, не шкодуючи здоров’я, здійснив тоді подвиг та велика вдячність всім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                 В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 0000280428 квітня – Всесвітній день охорони праці2014 00012804

Девіз 2014 року –

Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві

звернення

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2014 році заходів

з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,

роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і

працівників підприємств, установ та організацій

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0257Пасха - свято Світлого Христового воскресіння

У неділю, 20 квітня, християни всього світу відзначали головне свято богослужбового року - Великдень. Не оминуло це радісне свято й Первомайський район.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0097984Оголошення

28 квітня 2014 року об 11.00 годині в приміщенні Первомайської міжрайонної прокуратури за адресою: м. Первомайський, вул. Леніна, 20 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником прокурора Харківської області державним радником юстиції 3 класу Суходубовим Володимиром Сергійовичем.

В разі звернення громадянина на прийом при собі мати документ, що посвідчує особу.

При передачі громадянином звернення через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.

 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 551 з 700
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті