Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

08  та  09  червня  2013  року на історичній території Первомайського району відбудеться етнографічне свято «Олексіївська фортеця».


ПРОГРАМА

ЕТНО-свята «Олексіївська

ФОРТЕЦЯ-2013»


8 червня 2013


15:45 год. - Зустріч почесних гостей свята біля воріт фортеці


16:00 год. - Урочисте відкриття етно-свята «Олексіївська фортеця-2013» за участю почесних гостей


16:30 год. - Огляд керівництвом району та почесними гостями експозицій сільських рад та майданчика «Місто майстрів»


16:30-17:30 год. - «Як козаки на фортеці гуляли» - концерт за участю кращих творчих колективів Харківської області та Первомайського району


16:00-20:00 год. - Конкурси та розважальні ігри для дорослих і дітей:

- «Дитяче містечко» (центральна частина фортеці; з дітьми працюють аніматори)

- Розважальні та спортивні змагання


17:30-19:30 год. - Всеукраїнський турнір історичних боїв на шаблях за участю лицарського театру «Святогор» (м. Київ)


19:30-22:00 - святковий концерт на головній сцені за участю зірок естради


22:00-22:10 год. - Святковий салют


з 22:10 год. - Нічна дискотека


9 червня 2013


11:00-18:00 год. - Концертна та розважальна програми

 
ПРОГРАМА
III етапу Національної серії змагань з трофі-рейду «Кубок Східної України»,
проведеного в рамках етно-свята «Олексіївська фортеця»


8 червня 2013


11:00-11:30 год. - Урочисте відкриття III етапу Національної серії змагань з трофі-рейду «Кубок Східної України» (площа навпроти Первомайської райдержадміністрації, вул. Леніна, 16)


11:30-11:50 год. - Урочистий марш учасників трофі-рейду по вул. Харківській та вул. Комарова


13:00-15:30 год. - Показові виступи учасників III етапу Національної серії змагань з трофі-рейду «Кубок Східної України» (поблизу яру Олексіївської фортеці)

Запрошуємо усіх взяти участь

у цій знаковій події

Первомайщини!

 
PDF Друк e-mail

Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з Днем журналіста всіх тих, хто присвятив себе цій нелегкій, почесній та відповідальній професії. Важко переоцінити всю важливість обраного Вами шляху, виміряти вплив преси на різні боки суспільного життя. Вона має могутні засоби і гострі інструменти формування громадської думки, залучення уваги до найважливіших проблем сьогодення, мобілізації творчих сил на прискорення його розвитку.
   Бажаємо Вам щастя, здоров'я та добра, наснаги та професіоналізму у виконанні завдань, які поставленні перед українською журналістикою.
    
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники місцевої промисловості!


   Прийміть вітання від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників місцевої промисловості.
   Завдяки Вашій наполегливій праці, високому професіоналізму, відповідальності за доручену справу економіка нашого району вийде на новий рівень розвитку, зростуть родинний добробут та достаток кожного жителя Первомайщини.
   Бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів, нових трудових перемог та високих звершень на благо рідної Первомайщини!

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники водного господарства!


   Первомайська районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають працівників водного господарства з нагоди професійного свята!
   Діяльність працівників водогосподарського комплексу націлена на благородну справу - забезпечення потреб населення і галузей виробництва району у водних ресурсах. Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Перед Вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства району для наступних поколінь, налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів, гарантувати безпеку населення від повеней.
   Зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту, добра і достатку, оптимізму, нових творчих ідей та успішного їх втілення в життя, а також і надалі берегти кращі традиції водогосподарської галузі, віддано і сумлінно служити обраній справі.

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають всіх з Міжнародним Днем захисту дітей!
   У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
   Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – це святий обов'язок кожного з нас.
   Бажаємо батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку, а нашим маленьким громадянам – змістовного відпочинку під час літніх канікул. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та задуми!

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники хімічної промисловості!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом – Днем Хіміка. Хімічна галузь є невід"ємною частиною економіки країни, робить неоціненний внесок в розвиток промислового та сільськогосподарського виробництва, медицини, сфери послуг. Ви присвятили себе важливій та почесній справі. Бажаємо всім колишнім та майбутнім працівникам хімічної промисловості міцного здоров"я, щастя в родинах, миру та злагоди, натхнення та надії на краще майбуття.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження !


    Щиро та сердечно вітаємо Вас з професійним святом. Ваша вшанована суспільством праця є одним з найбільш мирних і благородних видів діяльності. Ви створюєте необхідні в наш нестримний час носії інформації – книги, газети, журнали, з яких кожен набуває для себе корисне, цікаве та важливе, те, що допомагає в житті, надає нові знання, надихає на творчі задуми чи професійні здобутки. Бажаємо Вам щастя, здоров"я, натхнення та плідної праці.


Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
«ПочатокПопередня551552553554555556557558559560НаступнаКінець»

Сторінка 551 з 578
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті