Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 5191Зустріч представників влади з воїнами-інтернаціоналістами


   8 лютого в рамках заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулась зустріч представників влади з воїнами-інтернаціоналістами, що мешкають на території Первомайського району та м. Первомайський. У засіданні, під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Намчука, голови правління Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану України Володимира Рижкова, взяли участь ветерани війни та учасники бойових дій в військових конфліктах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 imae 001Медична рада


   На виконання програми “Україна для людей” та  "Реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров"я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань", 7 лютого в комунальному закладі охорони здоров”я “Первомайській центральній районній лікарні” було проведено засідання медичної ради з питань “Підсумків роботи за 2013 рік закладів охорони здоров’я Первомайського району та визначення шляхів щодо забезпеченості доступності медичної допомоги та медичного обслуговування населення”

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 mage0602Цікаві відповіді на хвилюючі питання


   В рамках «Реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров'я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань», 6 лютого в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Грушине було проведено зустріч населення з медичними працівниками амбулаторії з питання: "Профілактики та лікування онкологічних захворювань", на якій також був присутній заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014age001На Харківщині дуже багато зроблено для розвитку онкологічної служби


   Про це в ході наради з обговорення реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров'я, зокрема в напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань заявив заступник голови ОДА Ігор Шурма.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 012Питання під особистим контролем

Протягом січня місяця, в рамках сприяння злагодженій роботі працівників Первомайського райвідділу та їх взаємодії з органами місцевої влади в Верхньорільській сільській раді проводив особистий прийом виконуючий обов’язки начальника райвідділу міліції підполковник Олександр Гайворонський. Серед питань порушених на прийомі було й питання мешканців села щодо погашення заборгованості Ржавчицького молокоприймального пункту громадянам Верхньоорільської сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 45Використовуючи усі ресурси   На виконання програми ”Україна для людей” та нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, Верхньоорільською сільською радою постійно проводиться робота для покращення умов проживання людей на території сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 47Введення нових державних стандартів догляду вдома в роботі територіального центру

04 лютого, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо покращення обслуговування підопічних відділення соціальної допомоги вдома, в районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був проведений семінар для соціальних працівників з питання впровадження нових державних стандартів догляду громадян на дому.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня501502503504505506507508509510НаступнаКінець»

Сторінка 507 з 644
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті