Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Аграрії району підвели підсумки роботи у 2011 році

   4 листопада 2011 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з питань виконання завдання поточного року, а також окреслені плани на 2012 рік в агропромисловому комплексі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Божа благодать Первомайщині

    Обряд освячення храму за християнським каноном також носить назву оновлення храму - «бо через освячення храм із звичайної будівлі робиться святим, а тому зовсім іншим - новим».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Результати XІІI Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій


   У вересні 2011 року традиційно в Алушті відбувся третій - фінальний етап змагань XIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

   19 вересня спортивний захід урочисто відкрив Голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов разом з представниками центральних та місцевих органів влади.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

    Рішельєвські академічні читання

   У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Великий Слобожанський ярмарок

16 вересня 2011 року в місті Змієві Харківської області у десятий раз відбувся Великий Слобожанський ярмарок. У ярмарку брали участь представники всіх районів і міст Харківської області. Наш район не був виключенням.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Етнофестиваль «Печенізьке поле»

10 вересня на живописному березі Печенізького водосховища пройшов етнічний фестиваль «Печенізьке поле». Первомайський район прийняв у фестивалі активну участь та в усіх конкурсах, які оцінювали губернатор області М.М.Добкін та міністр культури України М.А. Кулиняк, завітавши до «Слобожанського подвір’я» Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

освобождение района

«Переможний вересень»

    68 років минуло з того пам’ятного 16 вересня 1943 року, коли первомайський народ захистив свою рідну землю від фашистських загарбників. До цього вересневого свята в 2011 році Первомайський район провів ряд заходів, в була виражена подяка воїнам-визволителям та донесені історичні події для їх нащадків.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня501502503504505506507508509НаступнаКінець»

Сторінка 507 з 509
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті