Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

24.08.2014 38477Виступ Президента на параді на честь 23-ї річниці Незалежності України


"Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! -
а сила знову розцвіла"

Ці слова – проникливі, аж мороз шкірою. Із душі та серця великого поета Тичини вони вирвалися 71 рік тому. Під час іншої, ще тієї війни. Та вони такі злободенні, ніби сказані прямо сьогодні...

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.08.2014 balutaШановні харків’яни!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ святкує 23-річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.
Сьогодні Україна платить, напевно, найвищу ціну за свою незалежність та територіальну цілісність – сотні життів молодих та відважних патріотів. Серед них є і мешканці нашої області.
Солдати та офіцери Збройних сил України, Національної гвардії та інших формувань, які віддають життя за свою країну – це справжні герої. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях та в нашій історії.
Ми зобов'язані зробити все, щоб пам'ять про тих, хто ціною свого життя захистив цілісність та недоторканність України, залишилась з нами назавжди, як непохитний підмурок нашої свободи та незалежності.
Висловлюю рідним та близьким Героїв України, які віддали свої життя за нашу країну, щирі співчуття. Ваші втрати – це горе кожного з нас, це горе всієї країни.
Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Харківської
обласної державної адміністрації                  Ігор Балута

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.08.2014 nezalШановні мешканці Первомайщини!

Первомайська райдержадміністрація щиро вітає Вас з загальнодержавними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
Це особливі дати для українського народу. Вони вінчають одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.
23 роки потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам’ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних способів у подоланні загальних проблем.
В цей святковий день хочеться побажати щастя і добробуту кожній родині, нехай Ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров’я та злагоди!

З глибокою повагою,
Заступник голови райдержадміністрації            Ірина Бомко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.08.2014 praporДержавні символи України.

Державний Прапор України

Державними барвами Української держави є барви синя і жовта. Чисте небо - символ миру (синій) та пшеничне поле - символ достатку (жовтий). Синьо-жовте сполучення на українському прапорі - одне з найдавніших. Походить воно від герба Галицько-Волинського князівства - золотого лева на синьому полі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.08.2014 gimnДержавні символи України.

Державний Гімн України


Гімн - величава пісня, виконання якої пов’язане із святковими урочистостями, офіційними державними заходами, військовими парадами, політичними подіями, релігійними ритуалами тощо. Державні і національні гімни утверджують усталене традицією почуття єдності і самобутності народу. Це ті слова та музика, які змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах, з трепетом у душі слухати мелодію, яка кличе до високого і світлого.
Своїм корінням гімни сягають глибокої давнини. Більшість сучасних державних гімнів європейських країн зародилися у 18-19 ст. У піснях-гімнах сконцентрована жива історія народів, їх прагнення до волі, відображені шляхи визвольних прагнень, національно-політичні ідеали.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.08.2014 maliygerbДержавні символи України.

Малий Державний герб України

Про утвердження нашої державності й самостійності свідчить те, що ми маємо малий герб України - тризуб. Як державний герб України тризуб на синьому тлі введений законом, прийнятим українською центральною Радою в Києві у 1918 році. У проекті Конституції, представленому конституційною комісією в жовтні 1928 року, в ст. 9 записано: «Державним гербом Української держави є тризуб золотої барви на синьому тлі. Право вживання тризуба мають виключно державні установи».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.08.2014 velikigerbДержавні символи України.

Великий Державний герб України

Стаття 20 Конституції України: «Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).
Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.»

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня501502503504505506507508509510НаступнаКінець»

Сторінка 507 з 676
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті