Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Свято Першого дзвоника


   01 вересня 2013 року за парти навчальних закладів сіли 1009 учнів навчальних закладів Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харкові відкрито новий навчально-спортивний комплекс «Юрист»


   В урочистій церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Євген Савін, голова обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На площі Свободи відбулося свято, присвячене Дню знань


   У святковому заході взяли участь: Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректори та викладачі Харківських ВНЗ та багато інших.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу


   На виконання завдання Президента України Віктора Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в Чугуївському районі області відкрито нову школу Коробочкинського навчально-виховного комплексу. У церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Діти - пріоритет державної політики


   Як зазначив у ході церемонії відкриття нової будівлі школи Коробочкинського навчально-виховного комплексу голова ХОДА Михайло Добкін, в Чугуївському районі нові школи не будували з часів Радянського Союзу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін привітав з Днем знань учнів Харківської спеціалізованої школи № 132


   Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін 1 вересня привітав учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №132 Харківської міської ради з Днем знань. Саме в перший клас цієї школи губернатор привів свою доньку - Єву.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні підприємці!

   Первомайська районна державна адміністрація радо вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця!
   В цей день хочеться щиро відзначити яка необхідна і поважна Ваша праця. Кожен з Вас є тим маленьким гвинтиком, на якому утримується великий механізм – економіка нашої країни. Ви є нашою надією на відродження і стабілізацію. Створення нових робочих місць, задоволення попиту населення, утримання високого рівня обслуговування, запровадження нетрадиційних методів роботи – непроста і нелегка наука, яка потребує великих організаційних здібностей, вимогливого ставлення до себе, відповідальності перед людьми за свою працю.
   Хочеться побажати всім підприємцям Первомайщини здоров’я, щастя, оптимізму, впевненості в своїх силах і нехай Вам таланить в усіх починаннях.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                               В.Намчук

 
«ПочатокПопередня501502503504505506507508509510НаступнаКінець»

Сторінка 507 з 579
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті