Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

01.09.2017 0748jpgЗасідання комісії з питань призначення (відновлення) соцвиплат внутрішньопереміщеним особам

  31 серпня 2017 під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови комісії Олега Приймака відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

30.08.2017 1632Районна педагогічна конференція

  30 серпня 2017 року в залі засідань Первомайської райдержадміністрації в межах районного серпневого педагогічного тижня відбулось засідання районної педагогічної конференції, на якій презентовано здобутки та завдання освіти Первомайського району на шляху реалізації Концепції нової української школи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Про соціальні послуги в Первомайському районі

Соціальна сфера безпосередньо пов’язана з допомогою людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для того, щоб люди мали змогу скористатися цією допомогою, їх потрібно забезпечити інформацією про те, де і на яких умовах вони можуть її отримати.
Соціальні послуги – комплекс заходів з надання допомоги особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, з метою розв’язання їхніх життєвих проблем.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

30.08.2017 0834Харківщина виступає рішучим провайдером реформ в освіті

  29 серпня голова ХОДА взяла участь у пленарному засіданні обласного освітянського форуму, на якому підбили підсумки минулого навчального року та визначили завдання на новий.

  Участь у форумі взяли педагоги шкіл всіх районів області та міста Харків, а також представники дошкільної освіти та вишів регіону.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.08.2017 170090-річний ювілей

   Вже стало доброю традицією в Територіальному центрі Первомайської райради вітати з ювілейними датами людей поважного віку. 28 серпня 2017 року свій 90-річний ювілей відзначила жителька с. Єфремівка, учасник Другої світової війни, Гниря Лідія Осипівна.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

17.05.2017 1517Холера в Україні!

  За повідомленням Держпродспоживслужби України під час проведення планового соціально – гігієнічного моніторингу води відкритих водойм на наявність збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, на вібріофлору, в реперній (постійній, встановленій) точці відбору проб води (р. Інгул, м. Миколаїв) виявлено вібріони холери(!!!).

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.08.2017 1407Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

  28 серпня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті