Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Президент спростив доступ осіб з особливими потребами до освітніх послуг

Петро Порошенко відвідав середню загальноосвітню школу № 168 Києва.

Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Засідання районного комітету із забезпечення доступності

   30 червня в приміщенні районної державної адміністрації проведено друге у 2017 році засідання районного комітету із забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Роз’яснення уряду щодо пенсійної реформи

Головна мета змін – відновити соціальну справедливість для пенсіонерів і людей, які чесно працюють все життя, говорять у Кабміні.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   03 липня 2017 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: голова районної ради, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Децентралізація - це гарантія унітарності, соборності нашої держави, недопущення федералізації. Президент

Петро Порошенко підкреслив, що всі реформи, які проводяться, в тому числі децентралізація, спрямовані на те, щоб Україна була успішною країною.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники архітектури!

Первомайська райдержадміністрація сердечно вітає вас з професійним святом - Днем архітектури України.
Ваша вшанована суспільством праця є одним з найбільш мирних і благородних видів діяльності. Дякуємо вам за наполегливу працю, за майстерність та відданість своїй справі. Від усього серця бажаємо міцного здоров'я, творчих успіхів у вашій справі, добробуту, взаємоповаги, миру та впевненості в завтрашньому дні! Нехай у ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.

Голова райдержадміністрації        В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

30.06.2017 1600Міжрайонний майстер-клас по матківництву

    24 червня у Первомайському районі у с.Берека-2 відбувся міжрайонний майстер-клас по матківництву на базі пасіки Дмитра Чурилова. В семінарі прийняли участь представники 5 районів області.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 482
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті