Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail
prezident-ukraini-1В Україні відновили призов до армії

В Україні відновили призов у збройні сили країни. Відповідний указ "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" підписав виконуючий обов'язки президента України, голова Верховної ради України Олександр Турчинов, повідомляється на сайті президента.
Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 002505Вибір зроблено

25 травня поточного року в нашій державі відбулися позачергові вибори Президента України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.05.2014 0029Заходи виконавчої влади щодо збалансованості місцевих бюджетів

Головним завданням виконавчої влади є створення передумов щодо виконання бюджету та збалансованості його в частині забезпеченності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 00546Заходи щодо відзначення ювілею Т.Г. Шевченка тривають

20 травня о 16.00 у Первомайському краєзнавчому музеї було відкрито виставку дитячої творчості, присвячену 200- річчю з дня народження визначного митця української поезії — Тараса Григоровича Шевченко. Окрім робіт юних майстрів, на виставці також були представлені твори професійних Первомайських майстрів, котрі також відповідали темі виставки: це рушники, вишиванки, майстерно розписані у петриківському стилі, дошки та посуд. Але основною метою заходу було вшанування пам’яті великого Кобзаря.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 002205Допомога малозахищеним верствам населення

З метою нагального вирішення питань малозахищених верств населення району, які опинилися у складних життєвих обставинах – при районній державній адміністрації працює відповідна рада, чергове засідання якої відбулося 20 травня поточного року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Засухи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 00002005Важливі питання колегії

Під головуванням голови Первомайської райдержадміністрації Віктора Намчука, за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації Первомайського району відбулося спільне засідання колегії та адміністративно-господарського активу Первомайської райдержадміністрації. Одне з питань, яке було винесено на порядок денний, стосувалося заходів, щодо своєчасної підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 00198Шановні працівники банківських установ !

Первомайська райдержадміністрація рада щиро вітає Вас з професійним святом – Днем банківських працівників.

Прийміть щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання Вашої справи, творчих сил та наснаги. Професійна та наполеглива робота працівників банківських установ є запорукою стабільної життєдіяльності громадян та їх впевненості у завтрашньому дні.

Бажаю Вам міцного здоровя, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх Ваших намірів у життя.

Голова райдержадміністрації             В.Намчук

 
«ПочатокПопередня471472473474475476477478479480НаступнаКінець»

Сторінка 479 з 632
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті