Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» ще більше розкриє інвестиційний потенціал Харківщини. Сергій Чернов


   Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи учасників V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції


   Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Головною умовою для розвитку бізнесу є його довіра до влади


   Про це сьогодні під час брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев'янко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В Україні необхідно проводити послідовні та рішучі реформи. Лєшек Бальцерович


   Виступаючи на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» спеціальний гість форуму, відомий реформатор економічної системи Польщі Лєшек Бальцерович зазначив, що розвиток економіки держави залежить від таких факторів, як кількість приватних підприємців, їх незалежність від політики і рівень конкуренції. Він також провів порівняльний аналіз реформ у постсоціалістичних країнах, розповів про економічні наслідки соціалізму і привів шляхи виходу з економічної ситуації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Компанія «Шелл» не бачить ризиків для своїх інвестицій в Харківській області


   Як зазначив у ході брифінгу в рамках V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» віце-президент компанії «Шелл» із зв'язків з державними органами влади у світі Шон Руні, компанія завжди шукає для роботи стабільну ділову обстановку.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шлях збільшення виробництва сільгосппродукції є пріоритетним для подальшого розвитку України


   Таку думку висловив сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Курс национальной валюты в Украине остается устойчивым. Энди Кузич


Финансовая система Украины стабильна, курс национальной валюты остается устойчивым. Об этом заявил директор по развитию бизнеса PricewaterhouseCoopers Украина Энди Кузич, отвечая на вопросы журналистов во время пресс-тура на V Международного экономического форума «Инновации. Инвестиции. Харьковские инициативы!»

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня471472473474475476477478479480НаступнаКінець»

Сторінка 479 з 558
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті