Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні військовослужбовці,

ветерани та працівники Збройних сил України!


Щиро вітаємо всіх з Днем Збройних Сил України! Відзначаючи це свято, ми віддаємо данину шани всім, хто мужньо і самовіддано боровся в роки війни, примножував ратну славу в мирні дні, хто нині виявляє патріотизм і відповідальність, мужність і витримку.
Міцного Вам здоров’я, цілеспрямованості в досягненні благородної мети – служіння своєму народові, доброї вдачі, родинного щастя, миру та добробуту!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники статистики!


  Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем статистики!
  Результати Вашої кропіткої повсякденної роботи стали невід’ємною складовою інформаційного ресурсу прискореного соціально-економічного піднесення Первомайщини та всієї держави. Щоденний статистичний моніторинг та глибокий аналіз ключових процесів, що відбуваються в районі, дозволяє постійно тримати руку на пульсі суспільного життя, визначати пріоритети подальшого розвитку регіону, приймати виважені, науково обгрунтовані управлінські рішення.
  Впевнені, Ваш високий професіоналізм, невичерпний творчий потенціал та глибока відданість справі стануть запорукою нових вагомих успіхів в ім’я процвітання Первомайщини та всієї України.
  Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та оптимізму!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!


  Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.
  В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.
  Отже, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя Вам та Вашим родинам. Віри та надії на краще майбутнє.


З повагою,
Голова райдержадміністрації   Голова районної ради
В.Намчук                                     А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники прокуратури!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури!
З перших днів незалежності України, ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координуєте роботу правоохоронних органів у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, приймаєте участь у вдосконаленні законодавства.
  Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.
  Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.


З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail


Шановна громадськість!


  24 листопада Україна віддає шану пам’яті жертв найбільшої трагедії нашого народу – Голодомору 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів людей.
  На своєму історичному шляху український народ зазнавав багато трагічних випробувань. Однак те, що випало на його долю у той мирний час, затьмарило своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Чітко спланований і реалізований голодомор та масові політичні репресії поставили під сумнів саме існування української нації. Голодомор став національною катастрофою, тим кривавим мечем, який не пощадив ні старих, ні малих. Люди вмирали цілими селами. З покон віку родюча, хлібна земля зненацька стала спустошеною та обезлюденою.
  Сьогодні пам’ять про мільйони загиблих співвітчизників стукає в наші серця. І ми забов’язані зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь. Згадаймо у наших молитвах всіх тих, хто страждав і прийняв безвинно смерть від Голодомору. Хай ця пам’ять згуртує нас, живих, додасть сили та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави та недопущення таких трагічних катастроф.

Голова райдержадміністрації  Голова районної ради
В.Намчук                                   А.Біда

 
PDF Друк e-mail

  «Податковий асистент» допоможе платникам працювати

без перевірок та штрафів


  Державна податкова служба запускає новий електронний сервіс для платників податків, що отримав назву «Податковий асистент». На постійній основі, через Інтернет податкова повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.
  Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.
  Тобто, фактично платник отримає послугу податкового аудиту – безкоштовно та з якісною інформацією від першоджерела. Зазначений сервіс сприятиме подальшому налагодженню партнерських стосунків та популярності електронних сервісів звітування.
  Скористатися сервісом «Податковий асистент» зможуть лише ті платники, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають робітників полів та всього агропромислового комплексу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
   Велике спасибі Вам за нелегку працю, за натруджені Ваші долоні, за повагу та любов до рідної землі. Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві за останні роки стали загальновизнаними. Нарощування виробництва зерна, іншої сільськогосподарської продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб наших громадян. Завдяки «золотим рукам» сільських трудівників, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша Первомайська земля. Всі ми розуміємо, як потрібна людям ця професія. Низький уклін Вам і велика вдячність!
   Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним та близьким, на благо розквіту рідного краю.
    
З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
«ПочатокПопередня471472473474475476477478479480НаступнаКінець»

Сторінка 479 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті