Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

11.07.2017 1344Свято першого снопу

   Давно так склалося на Україні, що хліб у хаті - це достаток, добробут і впевненість у завтрашньому дні. Хоч би де людина не працювала – у місті чи селі, на суші чи в морі – всі ми голосом серця завжди поєднані з тим, хто годує країну, чия невмируща доля – літо й зиму в полях під відкритим небом.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Правила пожежної безпеки під час збирання врожаю

1. Вимоги до зернозбиральної техніки:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   10 липня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: голова районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

07.07.2017 1700Розвиток творчих здібностей

   Відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської районної ради спрямовує роботу на продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, шляхом розвитку їх творчих здібностей та навичок, організації дозвілля, надання безоплатних інформаційних послуг.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51До уваги бухгалтерів

   Лозівська ОДПІ запрошує на семінар тему: « Про роботу системи моніторингу ризиків та блокування податкових накладних. Актуальні питанні оподаткування», який відбудеться 13 липня 2017 року об 10-00 годині в актовій залі Лозівської ОДПІ .

   Лектор - Черненко Людмила Миколаївна. Вартість семінару – 200 грн, за довідками звертатись за телефоном 5-12-14

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Робота із зверненнями громадян - один з основних напрямів діяльності архівного відділу Первомайської райдержадміністрації

В архівному відділі Первомайської райдержадміністрації на 01.07.2017 року зберігаються документальні матеріали Національного архівного фонду підприємств і організацій району за період 1943-2016 років в кількості 30621 одиниць зберігання. Документи з особового складу ліквідованих установ, організацій, підприємств Первомайського району знаходяться на зберіганні лише у трудових архівах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики. Президент

Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 482
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті