Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

   30 ювілейний День знань у Грушинському НВК

   Цьогорічне свято 1 вересня для Грушинського навчально-виховного комплексу стало не лише початком нового навчального року, а й 30-тим днем народження школи.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   4 вересня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

04.09.2017 0900

 
PDF Друк e-mail

01.09.2017 1428День знань в закладах навчання Первомайського району

  1 вересня 2017 року за парти навчальних закладів сіли 949 учнів навчальних закладів Первомайського району, із яких 107 — учнів 1-х класів.

  Урочисті заходи в навчальних закладах району відвідали представники влади, органів місцевого самоврядування, почесні громадяни, землекористувачі, приватні підприємці, ветерани педагогічної праці, батьки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.09.2017 1448Петро Порошенко та Юлія Світлична відкрили надсучасну школу «Мобіль» у Пісочині

  Під час робочої поїздки на Харківщину Президент України разом із Главою Адміністрації Президента Ігорем Райніним та головою ХОДА відвідав свято Першого дзвоника в першій школі, яку було побудовано «з нуля» в нашій області за останні 12 років.

  1 вересня до школи «Мобіль» у Пісочині вперше пішли близько 600 дітей. 5 перших класів школи заповнено на 100%. Серед першачків – двоє дітей з особливими потребами. Для їх інклюзивного навчання в «Мобілі» створено всі необхідні умови.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.09.2017 1437Вітання Президента з нагоди початку нового 2017/2018-го навчального року та Дня знань

  Дорогі друзі!

 Щиро вітаю вас із Днем знань. Він урочисто сповіщає нас про початок нового 2017/2018-го навчального року.

  Для кожного сьогоднішній святковий день несе вир емоцій. Насамперед, це передчуття нового, очікування незвіданого, сподівання на здійснення мрій та реалізацію задумів. Це й торжество пізнання та навчання.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.09.2017 0756Шановні жителі Первомайщини!

  Первомайська райдержадміністрація щиро вітає всіх педагогів, учнів, студентів та батьків з початком нового навчального року – Днем Знань!
   Найтепліші привітання приймають маленькі громадяни нашого суспільства, які вперше переступають поріг школи, поріг дорослого, такого цікавого та нового життя. Нехай цей перший дзвоник назавжди залишить у вашому серці відбиток події дуже приємної та надзвичайно цікавої.
  Вітаю і тих, хто впевнено крокує із року в рік по країні знань, дарує батькам та вчителям радість та гордість за успішне навчання.
  Висловлюю свою подяку всім педагогам району та міста за їх неоціненний внесок у розвиток і становлення особистості наших дітей.
  Ще раз із глибокою щирістю поздоровляю усіх школярів та їх наставників зі святом, бажаю здоров`я, щастя, успіхів в нелегкій, але корисній та цікавій справі – навчанні.   Скільки б років не минуло, де б ви не опинилися, завжди пам`ятайте свої шкільні роки – найсвітліші миті дитинства.

Голова райдержадміністрації                 В. Павленко

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті