Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

07.09.2017 1705Район впевнено крокує вперед. І спрямування коштів на розвиток району – наочне цьому підтвердження

   7 вересня керманич району, разом з робочою групою, до складу якої увійшли представники проектних організацій, сільських рад та райдержадміністрації, відвідав території сіл Троїцьке, Трійчате та Біляївка, в яких були вибрані місця під будівництво нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Насильство в родині

   Щоб подолати проблему насилля в родині, її потрібно відкрито обговорювати та шукати шляхи вирішення! Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах – це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.09.2017 1550Юлія Світлична привітала підприємців Харківщини з їх професійним святом

   6 вересня, голова райдержадміністрації Володимир Павленко, прийняв участь в урочистому прийомі губернатора області Юлії Світличної з нагоди Дня підприємця.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51   За ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації повідомляємо, що 12 вересня 2017 р. у рамках впровадження проекту «Абетка експортера» відбудеться п’ятий освітній семінар «Документальні перевірки суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

05.09.2017 1700«Справа не в дорозі, яку ми вибираємо; те, що всередині нас, змушує нас вибирати дорогу».

О. Генрі

   5 вересня голова райдержадміністрації проінспектував дорожні роботи. Відповідно до запланованого: проведений ремонт на автодорозі державного значення Мерефа-Лозова-Павлоград від початку Первомайського району через село Новоберецьке, близько 2 км. Наразі тривають роботи від міста Первомайський у бік Харкова.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

04.09.2017 1705Особистий прийом

   4 вересня 2017 року відповідно до графіка прийому громадян в Первомайській райдержадміністрації, особистий прийом провів голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

04.09.2017 1700Першочергове завдання — забезпечення та оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів

   Початок нового навчального року у Троїцькому навчально-виховному комплексі розпочався з приємностей. Заступник голови райдержадміністрації Олег Приймак, вручив сертифікати на отримання обладнання для кабінетів біології, хімії та фізики та комплектів шкільних меблів. Також заступник голови райдержадміністрації передав вітання губернатора області Юлії Світличної та привітав присутніх зі святом Першого дзвоника.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті