Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Що таке насильство?

Чи виникали в Тебе думки, що декому щастить із чоловіком, батьками, дітьми? Це стосується не фінансового добробуту, а теплих, людяних стосунків, між чоловіком та жінкою, між батьками і дітьми…

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

11.09.2017 1427В Первомайському районі відзначили День фізичної культури та спорту

   9 вересня, на районному стадіоні «Колос», відбулося спортивне свято присвячене Дню фізичної культури та спорту, яке відзначається відповідно до Указу Президента України від 29.06.1994 року №340/94 кожної другої суботи вересня.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

11.09.2017 1333Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   11 вересня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

   Первомайська райдержадміністрація висловлює свою повагу і надсилає привітання всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з нагоди професійного свята!
   Галузь нафтового та газового виробництва в наш час безперервного руху та прогресу стала важливою та невід`ємною частиною державної економіки. Ваша праця іде на користь та зростання потужності промисловості нашої країни та вирішення соціально-побутових проблем населення.
   Висловлюю вам, майстри своєї справи, слова вдячності за професіоналізм, за терпіння в подоланні всіх проблем, за оптимістичний погляд у майбутнє. Бажаю щастя, здоров`я, бадьорості, добробуту та злагоди в родинах.

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!

   Первомайська райдержадміністрація тепло і сердечно вітає всіх зі святом сили, краси та мужності – Днем фізичної культури  та спорту!
   Неодноразові блискучі перемоги спортсменів нашого району на змаганнях всіх рівнів надають впевненості і надихають юне покоління залучатися до занять фізкультурою та спортом, виховуючи мужність і волю, прагнення до нових перемог та звершень.
   Бажаю всім міцного здоров`я, щастя, добра, нових спортивних перемог і досягнень.

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

08.09.2017 1615Виїзний прийом голови райдержадміністрації

   8 вересня 2017 року, з метою вирішення актуальних проблем району, голова райдержадміністрації Володимир Павленко, разом із представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, провів виїзний прийом громадян на території Олексіївської сільської ради.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»

Дорогий  український народе!

Шановний пане Голово!

Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду!

Шановні народні депутати!

Ми з вами вибралися з глибокої та смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити й оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна та довготривала загроза.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті